NECROEXPO (3-5.06.2022)

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

 

Wspólne zaangażowanie branży funeralnej daje rezultaty

targi pogrzebowe - trumny na necroexpo-2022 88 wystawców z 7 krajów, 2,5 tys. mkw powierzchni wystawienniczej i 1500 zwiedzających – to wyniki 9. Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2022. Wśród wystawców można było usłyszeć słowa radości z powrotu do spotkań twarzą w twarz i chęci wspólnej inicjatywy do wzmocnienia branży.

Tegoroczna edycja NECROEXPO to podwójny sukces. Nie tylko targi wróciły w pełnej sile po trzyletniej przerwie, ale też w tym roku Targi Kielce były jedynym organizatorem targów pogrzebowych w Polsce. W tym roku wśród wystawców pojawiły się firmy z takich krajów jak Holandia, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Litwa czy Ukraina. W halach targowych wystawili się producenci karawanów, urn, trumien i innego asortymentu pogrzebowego, ale też firmy zajmujące się nagłośnieniem, kosmetyką zmarłych czy firmy oferujące pomoc prawną przy np. przewiezieniu zmarłej osoby z innego kraju.

Branża pogrzebowa się jednoczy

necroexpo-2022-karawany na targach pogrzebowych w kielcach Targi Necroexpo jednoczą całą branżę pogrzebową w Polsce - taki wspólny wniosek przedstawicieli izb i stowarzyszeń funeralnych towarzyszył otwarciu tegorocznej edycji Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Prezydent Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA, Marek Cichewicz wspomniał podczas przemówienia, że targi Necroexpo są ważnym przystankiem w ogólnoświatowym kalendarzu imprez targowych i wydarzeń branży funeralnej.

„Targi Kielce były, są i będą domem branży pogrzebowej” zaznaczył Witold Skrzydlewski, były Prezes Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa.

Cyfryzacja zawitała do branży funeralnej

Branża pogrzebowa zainteresowana jest możliwościami, które przynosi powszechna cyfryzacja. Mapowanie cmentarzy, systemy informatyczne ułatwiające pracę domów pogrzebowych, czy przeniesienie związanych z pogrzebem formalności do Internetu. Nie umknęło to uwadze polskich władz, które podczas targów NECROEXPO ogłosiły zmiany w ustawie pogrzebowej. Nowelizacja uwzględnia m. in. cyfryzację miejsc pamięci i elektroniczną kartę zgonu.

Sławy na NECROEXPO

Tak jak każda branża, także i ta funeralna ma swoje osobistości świata mediów. Na NECROEXPO odwiedzający mieli możliwość spotkania się m. in. z influenserką pogrzebową, Agnieszką Beczek, znaną na Instagramie jako @Pani_z_domu_pogrzebowego i Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".

Targi Necroexpo to nie tylko wystawcy, ale też spotkania, a w tym roku na zainteresowanych czekało kilkanaście szkoleń i prelekcji. Poruszone były takie tematy jak digitalizacja branży funeralnej, tajniki nowoczesnej balsamacji czy zagospodarowanie cmentarza pod kątem zmian klimatycznych.

 

  necroexpo-2021-folder
  necroexpo-raport-2019
  necroexpo-nagroda-feniksa
 
Aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.
03 czerwca 2022
Wizerunek dużych podziałów ciąży na branży pogrzebowej w całym kraju. Mówiono o tym, podczas prelekcji pod hasłem Quo Vadis branżo funeralna – nowe wyzwania „Razem czy Osobno”, jaka została przeprowadzona podczas targów NECROEXPO w Kielcach.
03 czerwca 2022
Cyfryzacja miejsc pamięci i elektroniczna karta zgonu to niektóre ze zmian które mają zostać wprowadzone w przyszłym roku, wraz z nową ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych. Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów, Wojciech Labuda podczas targów NECROEXPO w Targach Kielce ogłosił pełną listę zmian. Wśród wyczekiwanych poprawek znalazł się punkt pomagający w klasyfikacji przyczyn zgonu, co ma znacząco usprawnić pracę ważnych instytucji związanych z bezpieczeństwem.
03 czerwca 2022
Wystawcy z branży pogrzebowej, należący do Konsorcjum Wystawców Funeralnych utworzyło specjalną strefę podczas targów NECROEXPO w Kielcach, w której rozmawiają i goszczą klientów. W zakresie współorganizacji jedynej w Polsce wystawy funeralnej działają razem i osiągają cele.
03 czerwca 2022
Targi Necroexpo jednoczą całą branżę pogrzebową w Polsce - taki wspólny wniosek przedstawicieli izb i stowarzyszeń funeralnych towarzyszył otwarciu tegorocznej edycji Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Podczas ceremonii głos zabrał m.in. pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów Wojciech Labuda.
03 czerwca 2022
Pogrzeb powinien być zgodny z upodobaniami osoby zmarłej – to główna zasada jaka przyświeca Anecie Dobroch z Sandomierza, Mistrzyni Ceremonii Świeckiej, która jest gościem Targów NECROEXPO.
03 czerwca 2022
Nowoczesne prosektorium w zakładzie pogrzebowym - to tytuł jednej z wielu konferencji i prelekcji odbywających się w ramach IX Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.
03 czerwca 2022
Pierwszego dnia targów NECROEXPO w Kielcach rozpoczęła się giełda używanych karawanów. Od rana ustawiają się pojazdy do handlu. Są już mercedesy i jaguar, a dojeżdżają kolejne. Wydarzenie trwa do popołudnia w niedzielę, 5 czerwca.
02 czerwca 2022
Portal Pogrzeb-oferty.pl jest oficjalnym patronem targów pogrzebowych NECROEXPO.
02 czerwca 2022
Pogotowie Pogrzebowe objęło oficjalnym patronatem targi pogrzebowe NECROEXPO 2022.
01 czerwca 2022
FUNER - ogólnopolski portal skierowany do osób po stracie i przedsiębiorców pogrzebowych jest oficjalnym patronem targów NECROEXPO 2022!
01 czerwca 2022
Firma Prima Tech, zajmująca się produkcją noszy podbierakowych i transportowych do celów medycznych i pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022.
01 czerwca 2022
Firma Auto Idea, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz i jedna z największych grup dealerskich wystawi pojazdy pogrzebowe marki Mercedes-Benz na targach NECROEXPO 2022.
31 maja 2022
Producent trumien, firma Calvarianum będzie jednym z wystawców na targach funeralnych NECROEXPO. Na stoisku firma pokaże trumny w wersjach klasycznych, zdobionych oraz kilka trumien nietypowych.
31 maja 2022
„Kultura Pogrzebu” – jedno z najważniejszych czasopism branży funeralnej objęła swoim patronatem targi NECROEXPO 2022. „Kultura Pogrzebu” jest bezpłatnym czasopismem branży pogrzebowej w Polsce wydawanym od 2004 roku. W magazynie znajdują się zarówno teksty uznanych autorów i ekspertów, jak i praktyczne informacje przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej związanej z branżą funeralną.
31 maja 2022
MITKO - znany w branży producent namiotów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę podczas tegorocznych targów NECROEXPO 2022.
31 maja 2022
Pisarka thrillerów i reportażystka, autorka książki "Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej" - Małgorzata Węglarz będzie gościem targów NECROEXPO 2022.
30 maja 2022
Agnieszka Beczek - influenserka branży pogrzebowej, współwłaścicielka domu pogrzebowego. Na instagramie znana jest jako @pani_z_domu_pogrzebowego będzie gościem targów NECROEXPO 2022.
30 maja 2022
Pożegnaj.pl – ogólnopolski katalog firm funeralnych objął patronatem targi pogrzebowe NECROEXPO 2022.
27 maja 2022
„Najczęstsze problemy sprzedażowe w branży pogrzebowej” - to temat szkolenia, które odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo 2022. Szkolenie poprowadzi Maciej Żarys - ekspert od taktyk sprzedażowych.
27 maja 2022
Wojciech Labuda, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci będzie oficjalnym gościem tegorocznej edycji Targów Pogrzebowych NECROEXPO 2022. Pełnomocnik tym samym objął wydarzenie swoim oficjalnym patronatem.
25 maja 2022
Auto Galeria - producent szerokiej gamy zabudów samochodowych, także tych o charakterze pogrzebowym, przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022.
25 maja 2022
Bemo Motors, autoryzowany dealer marki Ford będzie jednym z wystawców targów NECROEXPO 2022. Firma zajmuje się w modyfikowaniu pojazdów o różnego rodzaju zabudowy, także pogrzebowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca, w Targach Kielce.
23 maja 2022
Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.
20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.
19 maja 2022
BAUTEX - producent profesjonalnych zabudów do samochodów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na tegorocznym NECROEXPO.
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.
13 maja 2022
LDM ELECTRONIC SP. Z O.O. na tegorocznych targach NECROEXPO zaprezentuje linię profesjonalnego nagłośniania bezprzewodowego do celów pogrzebowych. Firma jest polskim producentem profesjonalnej aparatury nagłaśniającej, powermikserów, kolumn głośnikowych, a także bezprzewodowych zestawów konferencyjnych.
12 maja 2022
Trumny z szybą i metalowe trumny w stylu amerykańskim - to nowości, które na swoim stoisku zaprezentuje firma SEMAR z Żywca, wystawca tegorocznego NECROEXPO.
12 maja 2022
P.P.H.U."MAJ" TOMASZ MAJ zaprezentuje swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022! MAJ jest znanym w branży producentem trumien i urn, krzyży i ramek nagrobnych. Firma specjalizuje się w trumnach dębowych.
11 maja 2022
Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko pojawi się jako wystawca oraz wsparcie merytoryczne na targach NECROEXPO 2022, ale też przedstawi serię prelekcji na tematy ważne dla branży.
11 maja 2022
Czy mnogość organizacji branżowych służy poprawie całej branży, czy jak niektórzy mówią zaspokojeniu własnych ambicji czy też własnych interesów? To temat spotkania, które odbędzie się 3 czerwca, w Sali G Targów Kielce, podczas targów NECROEXPO 2022. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wolicki – Redaktor Naczelny magazynu MEMENTO i prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.
10 maja 2022
"CMENTARZ W OBLICZU ADAPTACJI DO ZMIAN KLIMATYCZNYCH – DZIAŁANIA PROEKOLOGICZNE" to temat prelekcji Anny Długozimy - adiunkta w Katedrze Sztuki Krajobrazu, w Instytucie Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Seminarium odbędzie się podczas tegorocznych targów NECROEXPO w Targach Kielce.
10 maja 2022
Jak przy każdej edycji, także w tym roku podczas targów NECROEXPO zostaną nagrodzone najlepsze produkty. Medale Targów Kielce rozdane zostaną podczas uroczystej gali.
09 maja 2022
Podczas tegorocznych targów NECROEXPO odbędzie się prelekcja dotycząca nowoczesnego prosektorium w zakładzie pogrzebowym. Seminarium zorganizowane przez firmę Pathomed Francuski Instytut Tanatopraksji
06 maja 2022
Czy zwłoki do pochówku mogą wyglądać dobrze? Czy można całować zwłoki lub dotykać na pożegnanie w trumnie? Czy są łamane kości żeby ubrać zmarłego? Czy balsamacja gwarantuje długowieczność w grobie? Na te i jeszcze inne pytania postara się odpowiedzieć w trakcie spotkania na Targach Funeralnych NECROEXPO 2022 Jacek Szymański - specjalista z dziedziny technik sekcyjnych i balsamacji. Mistrz wizażu i stylizacji.
05 maja 2022
Pathomed - dostawca wyposażenia dla branży pogrzebowej i organizator szkoleń z tanatokosmetyki przyjedzie na NECROEXPO 2022. Oprócz stoiska, eksperci od kosmetyki pośmiertnej przeprowadzą serię prelekcji, tylko na Targach Kielce.
05 maja 2022
Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych "AUTOMAT" - producent komór i urządzeń chłodniczych dla zakładów pogrzebowych, prosektoriów oraz kaplic przykościelnych przedstawi swoją ofertę na tegorocznych targach pogrzebowych NECROEXPO w Targach Kielce.
04 maja 2022
E.GRAMI zaprezentuje PORTRET POGRZEBOWY PIĘKNA HELENA - NA ZAWSZE podczas targów Necroexpo.
28 kwietnia 2022
MORPHEUS Pojazdy Specjalne Józef Lubecki przedstawi swoją ofertę flotową na najbliższych targach NECROEXPO 2022. Wydarzenie odbędzie się 3-5 czerwca. Firma od lat jest znana jako producent specjalistycznych pojazdów wykorzystywanych w branży pogrzebowej.
27 kwietnia 2022
Podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo przeprowadzony zostanie prezentacja odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych.
22 kwietnia 2022
Targi Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO otrzymały rekomendację Międzynarodowej Federacji Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA. Organizacja ta jest największą instytucją zrzeszającą branżę pogrzebową na świecie.
21 kwietnia 2022
Jak co roku, także podczas tegorocznej edycji Targów Branży Pogrzebowej NECROEXPO, zainteresowani będą mogli uczestniczyć w pokaźnej liczbie prelekcji i szkoleń, które z różnych punktów widzenia poszerzą wiedzę na temat branży.
28 marca 2022
Tegoroczna edycja targów pogrzebowych będzie szczególnie interesująca dla przedsiębiorców pogrzebowych planujących zakup karawanu, a także dla fanów motoryzacji wyłącznie ze środowiska funeralnego.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
29 marca 2021
Targi Kielce - organizator targów Necroexpo wraz z firmą OASIS oraz Floralife zapraszają na florystyczne warsztaty on-line! Tematem spotkania będą techniki przedłużenia trwałości kwiatów oraz nowe trendy we florystyce żałobnej.
09 marca 2021
Ruszyła darmowa rejestracja na targi Necroexpo. Wydarzenie odbędzie się między 18 a 20 czerwca 2021 r. w Targach Kielce i dedykowane jest branży funeralnej.
01 marca 2021
Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej. Od lat współtworzą je Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa. Przedstawiciele instytucji spotkali się w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
02 lutego 2021
W tym roku we wrześniu mija pół wieku odkąd Melex Sp. z o.o. rozpoczął produkcję seryjną pojazdów elektrycznych. Pojazdy marki wielokrotnie prezentowane były podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.
20 stycznia 2021
Polacy wciąż nie mogą przekonać się do popielenia zwłok. Decydujemy się na nią rzadko, choć i tak 2020 rok był pod tym kątem przełomowy. Bliscy zmarłych na CIVID-19 często nie mieli wyboru i korzystali z kremacji.
07 grudnia 2020
Organizatorzy targów Necroexpo szykują dla branży nie lada gratkę! Wraz z firmą Crafts Urn przygotowujemy cykl szkoleń dedykowany branży funeralnej.
24 listopada 2020
Stacja TVN zakończyła emisję serialu komediowego „Królestwo kobiet”, którego bohaterki prowadzą… zakład pogrzebowy. W rolach głównych śmietanka polskich aktorek.

Patronat honorowy

wojciech-labuda.jpg [58.36 KB]

 

 

 

Współorganizator
Partnerzy
PARTNERZY MEDIALNI
3-5.06.2022
Godziny otwarcia
 • 03 VI 2022
  10:00 - 17:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

 • 04 VI 2022
  10:00 - 17:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

 • 05 VI 2022
  10:00 - 15:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

  3-5.06.2022
  Godziny otwarcia
  • 03 VI 2022
   10:00 - 17:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności

  • 04 VI 2022
   10:00 - 17:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności

  • 05 VI 2022
   10:00 - 15:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności