1615658371048.jpg

NECROEXPO 2022 z patronatem Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów

27 maja 2022
Wojciech Labuda, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci będzie oficjalnym gościem tegorocznej edycji Targów Pogrzebowych NECROEXPO 2022. Pełnomocnik tym samym objął wydarzenie swoim oficjalnym patronatem.

Wojciech Labuda odwiedzi Targi Kielce pierwszego dnia Targów NECROEXPO, czyli 3 czerwca. Podczas wizyty Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów zwiedzi targi i wystawę funeralną. 

Jak możemy przeczytać w oficjalnym piśmie do prezesa zarządu Targów Kielce - dr. Andrzeja Mochonia: "Bardzo dziękuję za zaproszenie na IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej
i Cmentarnej NECROEXPO i jednocześnie informuję, z przyjemnością obejmę to wydarzenie swoim honorowym patronatem".

Wojciech Labuda pełni funkcję Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci od lutego 2021 roku. Wcześniej, od 2019 roku, był członkiem Zespołu Eksperckiego Prezesa Rady Ministrów. Studiował Prawo na Uniwersytecie Warszawskim w latach 2014-2019. Zdobył też licencjat z Finansów i Rachunkowości na SGH oraz jest inżynierem Górnictwa i Geologii. 

 

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.