Zadbaj o swoich gości. My zadbamy o Twoją prezentację targową
Zadbaj o swoich gości. My zadbamy o Twoją prezentację targową

Przygotowanie do targów nie musi oznaczać dla Ciebie wielu spraw do załatwienia. Zostaw to zespołowi Targów Kielce. Do dyspozycji oddajemy 25-letnie doświadczenie oraz wiedzę o wystawienniczych standardach i nowych trendach. Realizujemy projekty stoisk w Polsce i za granicą. Nasi projektanci, architekci, plastycy, technicy z Zespołu Projektowania Stoisk oraz Pracowni Plastycznej wykonują zabudowy systemowe, ale również oryginalne aranżacje indywidualne. Przygotowujemy wizualizacje 3D kierując się sugestiami i potrzebami klientów. Realizujemy budowę stoisk z przyłączeniem mediów, oświetleniem, wyposażeniem i sprzętem multimedialnym oraz kompleksową oprawą graficzną. Dzięki temu, że wszystko mamy pod jednym dachem, oferujemy sprawną i szybką obsługę.

Nasza oferta:
Nasza oferta:
 • projekty dostosowane do potrzeb i sugestii klienta
 • zabudowy systemowe oraz indywidualne w kraju i za granicą
 • obsługa techniczna stoiska
 • wyposażenie stoiska w meble targowe
 • kompleksowa oprawa graficzna stoiska

Stoiska systemowe to łatwe i szybkie rozwiązanie. Moduły można dowolnie łączyć, co zapewnia swobodę aranżacji. Oferujemy stoiska w systemie oktagonalnym (tzw. oktanorma) oraz w systemie syma. 

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących stoisk prosimy o kontakt z Zespołem Projektowania Stoisk.

Przykładowe stoiska w systemie oktagonalnym z wyposażeniem
PRZYKŁADOWE STOISKA W SYSTEMIE OKTAGONALNYM BEZ WYPOSAŻENIA

Z poniższej listy mogą Państwo pobrać plany i wizualizacje przykładowych stoisk wraz z przykładowymi zamówieniami. Pliki są zamieszczone w formacie PDF, aby je otworzyć należy mieć zainstalowany darmowy program Adobe Reader.

 

Uwaga! Na poszczególnych imprezach targowych mogą być określone różne minimalne powierzchnie stoisk. Informacja o minimalnej powierzchni stoiska dla każdej imprezy targowej znajduje się na pierwszej stronie formularza zgłoszeniowego tej imprezy. W plikach zamieszczonych poniżej zawarte są jedynie przykładowe formularze zgłoszeniowe, nie stanowiące dokumentów służących do składania zamówienia. 

 

Stoiska szyte na wymiar - kształt, kolor, rodzaj użytych materiałów są zależne tylko od wyobraźni projektanta i klienta, a nie od posiadanych gotowych elementów. Biuro projektowe i pracownia plastyczna Targów Kielce są w stanie sprostać wszelkim potrzebom wystawcy w zakresie indywidualnej i oryginalnej zabudowy stoiska. Dostarczamy nowatorskie koncepcje, wymagający Design i gwarantujemy dobre wykonanie!

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących stoisk prosimy o kontakt z Zespołem Projektowania Stoisk oraz Pracownią Plastyczną

Tworząc tysiące graficznych zleceń dla wystawców z Polski i zagranicy, nasz zespół zdobył nie tylko doświadczenie, ale i renomę. Dziś oferujemy kompletną usługę od projektu graficznego, wykonania aż po montaż w wybranym miejscu. W zakres naszych usług wchodzi m.in.:

 • druk wielkoformatowy: grafika ścian, banery, plakaty, plansze
 • koloryzujące oklejanie elementów stoisk
 • logotypy płaskie i przestrzenne
 • stojaki Roll-up z grafiką
 • elementy podwieszane
 • napisy fryzowe i na ścianach stoiska
 • projektowanie graficzne stoisk - wizualizacje 3D
 • realizacja zatwierdzonych projektów

Kontakt: tel. 41 365 12 52, 698 675 565, e-mail: swiatek.artur@targikielce.pl