O Targach Kielce
O Targach Kielce


Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

W 2023 roku Targi Kielce odwiedziło blisko 320 tysięcy gości.

Drugi w Europie Środkowo-Wschodniej organizator targów i wystaw
Drugi w Europie Środkowo-Wschodniej organizator targów i wystaw

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji - m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

Najważniejsze informacje

  • Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.
  • Targi Kielce mają 90 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej, w tym 36 tys. w siedmiu halach.
  • Oferta Targów Kielce to zatem nie tylko wystawiennicze spotkanie biznesowe ale również możliwość aranżacji dużych konferencji i kongresów, jak i kameralnych spotkań biznesowych, np. w Sali konferencyjnej na 57-metrowej wieży widokowej.
  • Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo - Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na drugiej pozycji pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, targi w Brnie czy Międzynarodowe Targi Kijów.
  • W sierpniu 2013 oddano do użytku nowe Centrum Kongresowe na ponad 1000 osób. W ramach rozbudowy powstał również parking wielopoziomowy na 480 samochodów oraz terminal wejściowy od strony zachodniej.
  • Dodatkowo Targi Kielce proponują możliwość organizacji cateringu czy noclegów.
  • W najnowocześniejszym w Polsce pawilonie wystawienniczym o powierzchni 5355 m2, możliwa jest organizacja kongresów i eventów dla 4500 osób.