Targi Kielce usytuowane są w sercu Europy Środkowo-Wschodniej, na południu Polski. Lokalizacja na przecięciu 2 ważnych szlaków komunikacyjnych - drogi ekspresowej S7 i DK74 oraz w otoczeniu kilku lotnisk zapewnia komfortowy dojazd z każdego regionu Polski, jak również z zagranicy.

Transport lotniczy w województwie świętokrzyskim obecnie opiera się na lotnisku komunikacyjnym położonym w miejscowości Masłów koło Kielc. Lotnisko przeznaczone jest do przyjmowania małych samolotów, awionetek, helikopterów itp.

Lotnisko posiada:
- pas asfaltowy 1155 na 30 metrów z nawrotniami na jego końcach
- pas trawiasty 900 na 250 metrów.
- światła podejścia do DS 1 dużej intensywności na obydwu kierunkach oraz światła progów DS i światła krawędziowe DS i DK

Aż 7 międzynarodowych lotnisk znajduje się wokół Targów Kielce, w promieniu 180 km. Najbliższe lotnisko jest w Radomiu.

- Bezpośredni zjazd z obwodnicy Kielc. Targi Kielce ulokowane są na skrzyżowaniu 2 głównych dróg: drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej 74.

- Ulice w Kielcach oraz obwodnica są oznakowane drogowskazami kierującymi do Targów Kielce, które doprowadzą do terenów targowych i parkingów najkrótszą trasą.

Koordynaty GPS: 50° 53’ 56,47’’ N, 20° 35’ 20,57’’ E

Adres: TARGI KIELCE S.A. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

- Bezpośrednio obok Targów Kielce istnieje wiele możliwości parkowania: parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim, miejsca parkingowe wokół terenów targowych – zarówno przy Terminalu Wschodnim, jak i Zachodnim.

Kielce są bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi miastami w Polsce. Dworzec kolejowy i autobusowy znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem (radzimy wziąć taksówkę) od terenów targowych.

Rozkład jazdy pociągów dostępny jest na stronie http://www.pkp.pl

Jeśli jesteś już w mieście, możesz dotrzeć do Targów Kielce za pośrednictwem transportu publicznego: autobusami MPK - linie: 

  • 21, 25 (przystanek Targi Kielce), 
  • 54112 (przystanek Batalionów Chłopskich / Zakładowa), 

Zobacz rozkłady jazdy autobusów MPK Kielce