TK Serwis
TK Serwis

Fachowcy z Targów Kielce proponują swoje usługi kielczanom! Potrzebujesz hydraulika, elektryka, speca od komputerów, a może nie radzisz sobie z pielęgnacją ogrodu? Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników kieleckiego ośrodka.   

TK Manufaktura
TK Manufaktura

Niezależnie czy możesz pochwalić się przepięknym ogrodem czy potrzebujesz miejsca do odpoczynku na małym miejskim balkonie – do każdej lokalizacji dostosujemy odpowiedni projekt mebli z palet. Inspirowane naturą drewniane elementy zestawu wypoczynkowego sprawią, że Twoje miejsce na ziemi nabierze nowego wymiaru. Nasi specjaliści, którzy na co dzień zajmują się budowaniem misternych konstrukcji stoisk targowych wysłuchają twoich potrzeb i przygotują odpowiedni mebel. Cenisz prostotę, ekologię i wygodę – ekipa TK MANUFAKTURA  już czeka na twoje zlecenie.

TK Design Studio
TK Design Studio

TK Design Studio zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Nasi projektanci stawiają na wygodę i ponadczasowe rozwiązania. Jesteśmy Twoim partnerem w tworzeniu wymarzonego wnętrza i pomożemy znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Z nami unikniesz niepotrzebnych zmartwień związanych z planowaniem remontu mieszkania lub biura.

TK Grafika reklamowa
TK Grafika reklamowa

Materiały tworzone przez zespół TK Grafika Reklamowa były realizowane dla wielu znanych firm. Tworząc tysiące graficznych zleceń dla wystawców z Polski i zagranicy, zespół zdobył nie tylko doświadczenie, ale i renomę. Dziś może zaoferować kompletną usługę od projektu graficznego, wykonania i montażu w wybranym miejscu. TK Grafika Reklamowa sprawi, że Twój przekaz przyciągnie wzrok klienta, a Ty osiągniesz konkretny efekt reklamowy.