30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2023
- Ważne jest, by na terenie Polski powstawały i rozwijały się inicjatywy, pozwalające na budowanie nowych relacji i szukanie kontrahentów dla branży kosmetycznej. Slavic B2Beauty świetnie wpisuje się w te potrzeby – mówi Blanka  Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego. Wydarzenie odbędzie się 13 i 14 czerwca w Targach Kielce.  
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
29 marca 2023
W ramach Targi Kielce Jazz Festiwal Memorial to Miles, który kielecki ośrodek współorganizuje od dwóch dekad, wyświetlony został film przybliżający kulisy powstania i odsłonięcia pomnika Milesa Davisa w Kielcach w dziesiąta rocznicę jego śmierci. Dokument "Co ja tu robię? Miles Davis" zrealizowało Kieleckie Centrum Kultury. Dziś wszyscy możemy go oglądać.
29 marca 2023
GAZETA PLASTPOL - specjalny periodyk tworzony przy okazji kieleckich targów przetwórczych już wkrótce będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych.
29 marca 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych