Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
16 czerwca 2021
Serie organów Viscount wyposażonych w innowacyjne technologie to doskonałe rozwiązanie dla kościołów i sal koncertowych
16 czerwca 2021
Włoska firma zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów i środków pomocniczych dla odlewni stopów metali nieżelaznych.
15 czerwca 2021
Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Polsecure to wydarzenie, które debiutuje w kalendarzu Targów Kielce. Między 22 a 23 października w kieleckim ośrodku spotkają się przedstawiciele służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mariusz Kamiński.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
14 czerwca 2021
W dyskusji wezmą udział spółki Lotos Air BP, Warter Aviation, BP, Polskie Linie Lotnicze Lot, EnterAir. Wydarzenie transmitowane będzie na profilu facebook Targów Lotniczych Aviation Expo.
14 czerwca 2021
Ze względu na dynamiczny rozwój oraz wysokie zarobki branża fotowoltaiczna staje się atrakcyjnym miejscem pracy dla przedstawicieli handlowych. Wiele osób z innych sektorów gospodarki z zaciekawieniem obserwuje rynek odnawialnych źródeł energii, niejednokrotnie planując przebranżowienie.
11 czerwca 2021
Od 12 do 15 października 2022 r. w ośrodku FieraMilano-Rho zostanie zaprezentowana nowa, duża koncepcja wystawiennicza poświęcona technologii produkcji, będąca efektem współpracy pomiędzy BI-MU i Xylexpo, wspierana przez Ucimu-Sistemi per produrre – Stowarzyszenie Włoskich Producentów Obrabiarki, Robotów i Automatyzacji – oraz Acimall, Stowarzyszenie Włoskich Producentów Maszyn do Obróbki Drewna.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy