27 maja 2022
„Najczęstsze problemy sprzedażowe w branży pogrzebowej” - to temat szkolenia, które odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo 2022. Szkolenie poprowadzi Maciej Żarys - ekspert od taktyk sprzedażowych.
27 maja 2022
Wojciech Labuda, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci będzie oficjalnym gościem tegorocznej edycji Targów Pogrzebowych NECROEXPO 2022. Pełnomocnik tym samym objął wydarzenie swoim oficjalnym patronatem.
27 maja 2022
Julia von Stein, znana z programu "Królowe życia", najchętniej oglądanego programu w stacji TTV, odwiedzi targi NECROEXPO 2022 w Targach Kielce. Celebrytka opowie o swoim zawodzie w branży funeralnej.
27 maja 2022
Ponad 75 lat doświadczenia, składniki pochodzenia naturalnego, najwyższe farmaceutyczne standardy zarządzania – to wszystko odnaleźć można w produktach marki „Ziołolek”. Firma jest godnym zaufania producentem dermokosmetyków, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz leków.
26 maja 2022
Przedstawiciele instytucji i firm pod skrzydłami Qatar-Poland Business Council przedstawili ofertę współpracy z polskimi i europejskimi firmami podczas Targów PLASTPOL w Targach Kielce. Katarczycy liczą na poszerzenie wpływów w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
26 maja 2022
Firma rozpoczęła działalność od wprowadzenia na rynek produktów o dobrych i prostych składach, które są w 100% naturalne. W tym czasie mimo uginających się od najróżniejszych kosmetyków półek w drogeriach wciąż brakowało produktów spełniających wymagania wielu klientów. Wychodząc na wprost własnym i ich oczekiwaniom firma postanowiła otworzyć swoje laboratorium kosmetyczne.
25 maja 2022
Podczas gali PLATINUM PLAST poznaliśmy zdobywców medali i wyróżnień za najlepsze produkty 26. Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, laureatów konkursu OMNIPLAST 2022 oraz zwycięzców wyróżnionych nagrodami TOP DESIGN za aranżację stoisk.
25 maja 2022
Po wielu zmaganiach zakończył się konkurs OMNIPLAST. Turniej od lat był częścią targów PLASTPOL. W tym roku odbył się po raz pierwszy po pandemicznej przerwie.