09 grudnia 2022
Marcelina Rawka, znana w mediach społecznościowych trenerka biznesu beauty dzieliła się tajnikami swojego sukcesu podczas wydarzenia zorganizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
08 grudnia 2022
23 pracowników Targów Kielce otrzymało Medale za Długoletnią Służbę, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. 8 grudnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczystość, podczas której w imieniu prezydenta pracowników Targów Kielce odznaczył wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz.
08 grudnia 2022
GRUPA DACH HOLDING zaprasza na targi Dach Forum w Kielcach! W ramach programu szkoleniowego ROOF MASTER zaprezentuje zastosowanie kalkulatora zaciosów ciesielskich wraz z ich wykonaniem na żywo. Przeprowadzi również testy narzędzi dekarskich oraz konkursy z cennymi nagrodami!
07 grudnia 2022
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, największa w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa branżowa dla producentów owoców i warzyw, została przeniesiona do Targów Kielce. To duży sukces firmy, gdyż przez 12 lat o przeprowadzenie wydarzenia zabiegały inne ośrodki targowe z kraju.
07 grudnia 2022
Polski pomysłodawca i projektant systemu wspierającego zbiórkę opakowań po napojach jest Wystawcą spotkania branży komunalnej. Z najnowszymi rozwiązaniami firmy będzie można zapoznać się od 8 do 9 marca 2023 roku podczas Targów EKOTECH.
07 grudnia 2022
Ładowarki teleskopowe T7035 i T7042T to nowość, którą przedsiębiorstwo Weideman zaprezentuje podczas targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 roku w Kielcach.
07 grudnia 2022
W 2005 roku, gdy rozwój energetyki odnawialnej w Polsce stanowił jeszcze wyzwanie, spotkanie branży energetycznej w Kielcach było okazją do poznania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych przemysłu energetycznego, ale także możliwością nawiązania cennych kontaktów branżowych i pozyskania wartościowej wiedzy podczas merytorycznych spotkań. Była to ósma edycja Targów ENEX!
07 grudnia 2022
Ale jeśli sama obecność fachowców, wykonawców, ekspertów Wam nie wystarczy, to mamy coś wyjątkowego! W sobotę 14 stycznia 2023 roku, specjalnie dla uczestników posiadających wejściówkę uprawniającą do udziału w branżowym bankiecie, wystąpi zespół AFTER PARTY, który wykona swoje największe przeboje.