06 października 2022
Gospodarka odpadami to ważny element działań prośrodowiskowych prowadzonych przez samorządy – w tym także te z terenu województwa świętokrzyskiego. Charakter tych działań przekłada się wprost na efektywność całej polityki. Ogromną rolę ma tu również nieustanne podnoszenie świadomości mieszkańców, którzy samodzielnie mają szansę realnie wpłynąć na stan środowiska.
06 października 2022
Niespełna 80% Polaków segreguje odpady opakowaniowe. Tegoroczne badanie, przeprowadzone przez Kantar Public na zlecenie Fundacji ProKarton, może napawać optymizmem. Świadomość dotycząca recyklingu odpadów z roku na rok jest większa, a to dowodzi, że działania edukacyjne i promocyjne w tym zakresie mają sens – i ogromne znaczenie w kontekście ochrony środowiska.
06 października 2022
JOUANEL Industrie to francuski producent wysokiej jakości maszyn blacharskich. Swoją ofertę produktów kieruje do firm dekarskich i zakładów obróbki blachy, odpowiadając potrzebom rynku.
06 października 2022
Ordynatka jest nowoczesnym, elastycznym systemem usprawniającym organizację pracy w biurach rachunkowych. System powstał na podstawie wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu pracą biura rachunkowego i jest na bieżąco wzbogacany nowymi funkcjonalnościami na podstawie wskazówek obecnych użytkowników, czyli właścicieli i pracowników biur rachunkowych.
06 października 2022
30 września Europejski Bank Centralny opublikował kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie oraz przejściowe wsparcie krajowe za 2022 rok. Kurs wynosi 4,8483 złotego za jedno euro. Wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpośrednich Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpocznie 17 października.
05 października 2022
To już 9. edycja Warsaw Security Forum organizowanego przez Fundację imienia Kazimierza Pułaskiego. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć rozmów o Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.
05 października 2022
Simple H2, producenta instalacji wytwarzania zielonego wodoru zaprasza na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego od 12 do 14 października.
05 października 2022
Firma zapewnia innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitoruje zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.