24 kwietnia 2024
Funkcjonariusze z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, Służby Więziennej oraz strażacy zaprezentowali swoje umiejętności podczas dynamicznych pokazów z użyciem realistycznych wybuchów, specjalistycznego sprzętu oraz psa taktycznego. Nie obyło się bez strzałów, pożaru i ofiar.
24 kwietnia 2024
Polimarky powstały w 1984 roku. Zaledwie dwa lata później przedsiębiorstwo rozpoczęło przetwórstwem tworzyw sztucznych - produkcję rur, która wciąż pozostaje jednym z głównych biznesów. Od ponad 30 lat Polimarky zajmują się compoudingiem, dostarczając materiały dla klientów z najróżniejszych branż w Polsce i Europie. 40 lat istnienia na rynku będą świętować podczas Plastpolu. Na targi zwiedzający mogą się rejestrować.
24 kwietnia 2024
Przez cztery dni Plastpolu będzie można poznać najnowsze maszyny typu ENERGYLINE, zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu energii potrzebnej do produkcji i zasobów potrzebnych do konstrukcji maszyn. Co więcej, eksperci Tools Factory na środę, 22 maja, przygotowują prezentację o nowym sposobie grzania tworzyw i maszynach ENERGYLINE. Na targi zwiedzający cały czas mogą się rejestrować.
24 kwietnia 2024
25 milionów dofinansowania ze środków europejskich dostał projekt zrealizowany przez Centralne Biuro Śledcze Policji i określany nieformalnie nazwą „gwiazda śmierci”. To jedno z największych dofinansowań dla CBŚP obejmowało siedem zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości. O wykorzystywaniu środków unijnych przez polską policję dyskutowano podczas targów Polsecure w Kielcach.
23 kwietnia 2024
W obecności Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia, innych dowódców służb mundurowych oraz gości targów Polsecure odbyły się pokazy dynamiczne przygotowane przez funkcjonariuszy Komendy Głównej Policji oraz Służby Ochrony Państwa. Były strzały, brawurowa jazda, ewakuacja i podróż do przeszłości.
23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować
23 kwietnia 2024
Liczni przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, bogata oferta wystawców, merytoryczne spotkania, niesamowite pokazy – Międzynarodowe Targi POLSECURE, ruszyły w kieleckim ośrodku już po raz trzeci niezmiennie udowadniając swoją pozycję wydarzenia ważnego dla bezpieczeństwa.
23 kwietnia 2024
Zapraszamy szkoły i przedszkola do udziału w konkursie artystycznym! Do wygrania bilety na Klocki Fest!