27 stycznia 2022
Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, Polska Izba Rozwoju Elektromobilności, Związek Województw RP oraz Związek Powiatów Polskich wspierają Targi ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA, które zaplanowano od 23 do 24 lutego br.
27 stycznia 2022
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 10 do 12 maja 2022 roku.
27 stycznia 2022
Dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie dostawy sprzętu światowych producentów maszyn wykorzystywanych m.in. w przedsiębiorstwach komunalnych – to misja firmy Tech-Ekspert Południe. Z ofertą marki będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów Ekotech.
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Semicon Sp. z o.o. od ponad 30 lat działa na rynku elektroniki oferując najnowocześniejsze technologie. Firma zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznych targów ENEX.
26 stycznia 2022
Przemysłowa Wiosna wraca do kieleckich hal w tradycyjnym dla siebie terminie. Już od 5 do 7 kwietnia branżowi zwiedzający znajdą tu szeroki asortyment sprzętu i narzędzi wykorzystywanych w niemal każdej dziedzinie przemysłu. Bogatą ofertę szykuje HANNSA.
26 stycznia 2022
Wiodący producent i dostawca układów do detekcji i separacji metali w Polsce zadeklarował swoją obecność podczas tegorocznych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH!
26 stycznia 2022
Firma Elte GPS - producent i realizator wdrożeń systemów teleinformatycznych to kolejny Wystawca Targów EKOTECH. Rozwiązania oferowane przez firmę pozwalają w pełni nadzorować realizację usług odbioru odpadów.