24 września 2023
- Zawsze miło zagrać w swoim rodzinnym mieście – mówił laureat nagrody Grammy jeszcze przed niedzielnym koncertem w Kieleckim Centrum Kultury. Popis, który dał wraz basistą Damianem Kostką oraz perkusistą Cezarym Konradem usatysfakcjonował licznie zgromadzoną publiczność. "Klasa mistrzowska" - komentowali widzowie.
23 września 2023
Towarzyszący jej na scenie cenieni muzycy z Brazylii - gitarzysta Toninho Horta i basista Michael Pipoquinha oraz polski perkusista mieszkający w Niemczech Bodek Janke, ujęli publiczność zgromadzoną tłumnie w Kieleckim Centrum Kultury. Wydarzenie trwa jeszcze w niedzielę, 24 września. Współorganizatorem są Targi Kielce.
23 września 2023
Nie mogło być inaczej! Mistrz jazzu Jan Ptaszyn Wróblewski wraz z pianistą Wojciechem Niedzielą, basistą Andrzejem Święsem i perkusistą Marcinem Jahrem zachwycili publiczność podczas koncertu trzeciego dnia Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Wydarzenie, współorganizowane przez Targi Kielce, trwa jeszcze w niedzielę.
23 września 2023
Yazz Ahmed, brytyjsko - bahrajńska artystka, wraz zespołem wystąpiła w Kieleckim Centrum Kultury w ramach Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Zaproponowali nowe brzmienia jazzowe, które przypadły do gustu publiczności. Wydarzenie trwa jeszcze w sobotę i niedzielę, jego współorganizatorem są Targi Kielce.
23 września 2023
"To nie mainstream, ale światowa czołówka. Trip w jaki mnie zabrali będę pamiętał bardzo długo.", "Moc! Wielkie dzięki!" - takie komentarze padają po piątkowym koncercie duetu Skalpel w czasie jazzowego festiwalu w Kielcach. Wydarzenie, którego współorganizatorem są Targi Kielce, trwa w sobotę i niedzielę.
22 września 2023
„Lokator” z muzyką na żywo rozpoczął w czwartek, 21 września czterodniowe święto miłośników jazzu, którego współorganizatorami są Targi Kielce i Kieleckie Centrum Kultury.
22 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
22 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów wizażysty Michała Porąbańska nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.