06 lutego 2023
Traktory, kombajny, maszyny niemal spod igły zobaczymy podczas targów Agrotech. Nowościami zaskoczą także producenci nawozów. Największe w halach w Polsce i jedne z najbardziej liczących się w Europie targów techniki rolniczej potrwają w Targach Kielce w dniach od 17 do 19 marca.
06 lutego 2023
New Holland T7 o długim rozstawie osi zostanie po raz pierwszy w kraju zaprezentowany podczas marcowych targów Agrotech w Kielcach. Nowościami od przedsiębiorstwa będą również modele T5S oraz T5 Utility Powershuttle , a także minikoparka elektryczna serii D.
06 lutego 2023
Branżowe konferencje, ważne rozmowy, niemal 100 wystawców, ponad 5 tys. zwiedzających i kilkanaście ważnych branżowych konferencji – tak można podsumować trwające dwa dni Targi ENEX 2015. Nowa, krótsza formuła targów okazała się strzałem w dziesiątkę.
06 lutego 2023
Działanie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa pracy oraz monitoringu pojazdów poznają goście nadchodzących targów EKOTECH. 8 i 9 marca w Targach Kielce swoją ofertę zaprezentuje firma Expert PRO – producent wielu rozwiązań technologicznych, właściciel marek Expert PRO oraz Incocam.
06 lutego 2023
Tylko do piątku, 10 lutego, możecie zgłaszać swoje produkty w konkursie o nagrodę Kids' Time Star. W tym roku o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców, za sprawą decyzji Komisji Konkursowej o poszerzeniu kategorii konkursowych o nowe artykuły. Jeśli uważacie, że Wasz produkt zasługuje, by nagrodzić go gwiazdą Kids’ Time koniecznie zgłoście się do rywalizacji.
06 lutego 2023
Firma ATAGOR Sp. z o.o. działa na rynku polskim i europejskim od ponad 17 lat, oferując klientom innowacyjne, sprawdzone i solidne technologie stosowane i branżach: gazowniczej, petrochemiczne, energetycznej i elektrycznej. Odwiedź stoisko ATAGOR podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już w kwietniu.
05 lutego 2023
Taką sumę od listopada ub.r. przekazali klienci hipermarketów Auchan za pośrednictwem aplikacji Donateo. Fundusze trafiły bezpośrednio na konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który od ponad 40 lat działa w ochronie praw i interesów dzieci i młodzieży.
03 lutego 2023
W kwietniu, już po raz drugi odbędą się w kieleckim ośrodku Targi POLSECURE. Wydarzenie skierowane jest do funkcjonariuszy różnych służb.