16 kwietnia 2024
Urządzenie, które TMA Automation zaprezentuje podczas majowych targów Plastpol, ilustruje główne kierunki rozwoju przedsiębiorstwa: etykietowanie IML, overmolding, stanowiska montażowe. Na wydarzenie w Targach Kielce zwiedzający mogą się rejestrować.
16 kwietnia 2024
Podczas targów Plastpol Sumitomo (SHI) Demag po raz kolejny udowodni swoją mocną pozycję w dziedzinie efektywności energetycznej oraz precyzyjnego przetwórstwa tworzyw sztucznych prezentując energooszczędne, kompletne gniazdo produkcyjne oparte na wtryskarce w pełni elektrycznej z serii IntElect2 180/570-250. Na wydarzenie, które potrwa od 21 do 24 maja w Targach Kielce, zwiedzający mogą się rejestrować.
15 kwietnia 2024
Niemal 60 Wystawców na Exotic Fest Kielce już w niedzielę, 28 kwietnia podczas tegorocznej edycji targów. Przed nami niezwykłe spotkania z najlepszymi hodowcami w Polsce i wiodącymi firmami z branży.
15 kwietnia 2024
Arpol z Zielonej Góry jest producentem i dostawcą racji żywnościowych dla Sił Zbrojnych RP. Firma produkuje zestawy racji żywnościowych  z daniami podgrzewanymi za pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza chemicznego lub  płomieniowego, same  posiłki a także konserwy, produkowane specjalnie dla wojska spełniające Normy Obronne  i podlegają odbiorowi przez  przedstawicieli MON.
15 kwietnia 2024
Spółka Pagacz i Synowie zajmuje się dostawami specjalistycznego sprzętu dla Policji, Straży Granicznej, wojska oraz pozostałych służb mundurowych. Obecność spółki na Międzynarodowych Targach POLSECURE jest całkowicie uzasadniona.
15 kwietnia 2024
Do Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO pozostało nieco ponad 6 miesięcy. Swój udział w wystawie potwierdziło już ponad 80 firm. Producenci i dystrybutorzy przygotowują premiery, nie zabraknie także innych atrakcji dla zwiedzających. Wydarzenie współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej.
15 kwietnia 2024
Czterodniowe Targi Wydawców Katolickich zorganizowane od 11 do 14 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich to obowiązkowy punkt w kalendarzu zespołu Wystawy Sacroexpo, Na wydarzeniu obecni są wieloletni Partnerzy Medialni Sacroexpo, w tym m.in. Jedność, Tygodnik Katolicki Niedziela, Wydawnictwo w Drodze czy Homo Dei.
14 kwietnia 2024
Prace artystów z Kielc i regionu można oglądać i kupować w Strefie Sztuki w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Rzeźby, fotografie, obrazy, grafiki mogą stanowić wyjątkową ozdobę wnętrza, a nawet stać się… gadżetem promującym firmę.