10 czerwca 2022
Światowe sławy, pojedynki na czterech ringach, bogata oferta firm sportowych, ciekawe dyskusje - I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej organizowane przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem potrwają do jutra.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
10 czerwca 2022
Mikrokapsułkowanie niesie korzyść zarówno dla producenta, jak i użytkownika. Podczas targów Slavic B2Beauty będzie tę metodę prezentowała firma Micro Capsules Factory (dywizja APRS Sp. z o.o.).
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
09 czerwca 2022
Już wkrótce w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędą się pierwsze kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego kupcy z całego świata poznają szeroka ofertę produktów z Polski i Europy i wezmą udział w rozmowach biznesowych to nie wszystko.
09 czerwca 2022
Już jutro startują I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej. Unikatowe wydarzenie organizowane jest przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem. Targi odbędą się w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego.
09 czerwca 2022
Looksus Lashes oraz Color Care to polskie firmy kosmetyczne. Wszystkie produkty tworzone są ze starannością o każdy detal. Marka wychodzi naprzeciw klientom, tworząc produkty dla profesjonalistów, ale również dla osób lubiących makijaż.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.