Nie miałeś jeszcze okazji uczestniczyć w targach jako Wystawca?
Zobacz jak przebiega proces

Wybierz interesujące Cię targi
1.
Wybierz interesujące Cię targi

Targi to jedyne narzędzie marketingowe, które łączy szczegółową prezentację firmy i jej produktó z bezpośrednim kontaktem z klientami. Znajdź targi, w których możesz wziąć udział porównując zakres branżowy odbywających się targów z profilem działalności Twojej firmy.

Zgłoś się na targi
2.
Zgłoś się na targi

W celu zgłoszenia na targi znajdź interesujące Cię targi i wejdź do Strefy Wystawcy. Tam znajdziesz odpowiedni formularz zgłoszeniowy na wybrane przez Ciebie targi

Zamów zabudowę i projekt stoiska
3.
Zamów zabudowę i projekt stoiska

Stoiska szyte na wymiar - kształt, kolor, rodzaj użytych materiałów są zależne tylko od wyobraźni projektanta i klienta, a nie od posiadanych gotowych elementów. Biuro projektowe i pracownia plastyczna Targów Kielce są w stanie sprostać wszelkim potrzebom wystawcy w zakresie indywidualnej i oryginalnej zabudowy stoiska. Dostarczamy nowatorskie koncepcje, wymagający Design i gwarantujemy dobre wykonanie!

Catering, Transport, Hotel
4.
Catering, Transport, Hotel

Wszystkie usługi dodatkowe w jednym miejscu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz obsługi cateringowej na stoisku, bankietu dla partnerów biznesowych, wsparcia w podróży na targi czy noclegu jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w każdym z nich.

Catering   Transport   Hotel

Zamów usługi marketingowe
5.
Zamów usługi marketingowe

Wyprzedź konkurencję i zamów reklamę na targach. Dodatkowa reklama pozwoli zwiększyć Ci liczbę odwiedzających Twoje stoiska. Oferujemy reklamę na monitorach targowych.

Pozyskaj informacje o terminach montażu stoisk
6.
Pozyskaj informacje o terminach montażu stoisk

Sprawdź szczegółowy harmonogram montażu stoisk na interesującym Cię wydarzeniu.

Pozyskaj informacje o programie targów
7.
Pozyskaj informacje o programie targów

Zapoznaj się z programem targów, w którym uzyskasz informacje m.in o godzinach otwarcia, przebiegu wydarzeń towarzyszących oraz ich czasie trwania i wystawcach biorących udział w wydarzeniu.

Rozpocznij Targi!

Zobacz
listę wydarzeń

Zakres branżowy wszystkich zorganizowanych dotychczas wydarzeń liczy 4500 pozycji

Zaloguj się do Portalu Wystawcy

Zaloguj się i poznaj pełnię możliwości oraz korzyści płynących z wykorzystania dedykowanego Portalu Klienta