Nie miałeś jeszcze okazji uczestniczyć w targach jako Wystawca?
Zobacz jak przebiega proces

Wybierz interesujące Cię targi
1.
Wybierz interesujące Cię targi

Targi to jedyne narzędzie marketingowe, które łączy szczegółową prezentację firmy i jej produktó z bezpośrednim kontaktem z klientami. Znajdź targi, w których możesz wziąć udział porównując zakres branżowy odbywających się targów z profilem działalności Twojej firmy.

Zgłoś się na targi
2.
Zgłoś się na targi

W celu zgłoszenia na targi znajdź interesujące Cię targi i wejdź do Strefy Wystawcy. Tam znajdziesz odpowiedni formularz zgłoszeniowy na wybrane przez Ciebie targi

Pozyskaj informacje o programie targów
3.
Pozyskaj informacje o programie targów

Zapoznaj się z programem targów, w którym uzyskasz informacje m.in o godzinach otwarcia, przebiegu wydarzeń towarzyszących oraz ich czasie trwania i wystawcach biorących udział w wydarzeniu.

Zamów zabudowę i projekt stoiska
4.
Zamów zabudowę i projekt stoiska

Stoiska szyte na wymiar - kształt, kolor, rodzaj użytych materiałów są zależne tylko od wyobraźni projektanta i klienta, a nie od posiadanych gotowych elementów. Biuro projektowe i pracownia plastyczna Targów Kielce są w stanie sprostać wszelkim potrzebom wystawcy w zakresie indywidualnej i oryginalnej zabudowy stoiska. Dostarczamy nowatorskie koncepcje, wymagający Design i gwarantujemy dobre wykonanie!

Catering, Transport, Hotel
5.
Catering, Transport, Hotel

Wszystkie usługi dodatkowe w jednym miejscu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz obsługi cateringowej na stoisku, bankietu dla partnerów biznesowych, wsparcia w podróży na targi czy noclegu jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w każdym z nich.

Catering   Transport   Hotel

Zamów usługi marketingowe
6.
Zamów usługi marketingowe

Wyprzedź konkurencję i zamów reklamę na targach. Dodatkowa reklama pozwoli zwiększyć Ci liczbę odwiedzających Twoje stoiska. Oferujemy reklamę na monitorach targowych.

Pozyskaj informacje o terminach montażu stoisk
7.
Pozyskaj informacje o terminach montażu stoisk

Sprawdź szczegółowy harmonogram montażu stoisk na interesującym Cię wydarzeniu.

Rozpocznij Targi!

Zobacz
listę wydarzeń

Zakres branżowy wszystkich zorganizowanych dotychczas wydarzeń liczy 4500 pozycji

Zaloguj się do Portalu Wystawcy

Zaloguj się i poznaj pełnię możliwości oraz korzyści płynących z wykorzystania dedykowanego Portalu Klienta