14 czerwca 2022
Odciąży przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją kosmetyków i farmaceutyków z zajmowania się wszelkimi odpadami. Propozycje dla branży mazowiecka firma Wastech Recycling zaprezentuje na targach Slavic B2Beauty. Celem jej działalności jest ochrona środowiska.
14 czerwca 2022
Marka obecna jest w ponad 70 krajach na całym świecie, a lista nowych rynków stale się poszerza. Tworząc produkty firma kieruje się trzema podstawowymi zasadami: innowacyjnością, jakością i profesjonalizmem.
13 czerwca 2022
Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych, a zarazem rodzinna firma, która za cel postawiła sobie tworzenie prostych, funkcjonalnych produktów do pielęgnacji, opartych na naturalnych surowcach. Mogą one działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego nie ma i nie będzie jej w produkowanych przez firmę kosmetykach. Mimo że rośnie ona i rozwija się coraz prężniej, a Szpaków na pokładzie jest już znacznie więcej niż tylko cztery - ta zasada wciąż pozostaje nadrzędna.
13 czerwca 2022
Termin II edycji wydarzenia został ustalony podczas posiedzenie Rady Programowej POLSECURE podsumowującego pierwszą.
13 czerwca 2022
Namawiamy do dokonywania świadomych wyborów, sprawiania sobie małych przyjemności, akceptowania drobnych niedoskonałości. Krok po kroku pomagamy wydobyć piękno zdrowej, zadbanej skóry, bez względu na wiek – to misja marki Organique.
13 czerwca 2022
Stolica Gór Świętokrzyskich będzie w tym roku miastem, w którym rozpocznie się rywalizacja 79. Tour de Pologne. Największa kolarska impreza w kraju, po 8 latach przerwy, ponownie zawita do Kielc, skąd najlepsi kolarze i ekipy wystartują do walki o żółtą koszulkę lidera. Województwo Świętokrzyskie, Miasto Kielce i Targi Kielce są partnerami I etapu 79. Tour de Pologne – jednej z najbardziej prestiżowych imprez kolarskich na świecie!
13 czerwca 2022
PAESE to polska marka kosmetyczna, którą kochają kobiety w 50 krajach świata. Dla firmy najważniejsze jest zdrowie skóry, dlatego tworzy wyjątkowe kosmetyki, które zawsze łączą make-up z pielęgnacją. Produkty naturalnie podkreślą piękno kobiet, jednocześnie odżywiając skórę przez cały dzień.
10 czerwca 2022
Światowe sławy, pojedynki na czterech ringach, bogata oferta firm sportowych, ciekawe dyskusje - I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej organizowane przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem potrwają do jutra.