22 września 2023
„Lokator” z muzyką na żywo rozpoczął w czwartek, 21 września czterodniowe święto miłośników jazzu, którego współorganizatorami są Targi Kielce i Kieleckie Centrum Kultury.
22 września 2023
Festiwal Wędkarski zadebiutuje w Targach Kielce w dniach od 14 do 15 października! To będzie największa rybacka impreza w regionie i wyjątkowa okazja dla producentów sprzętu wędkarskiego i rzemieślników, by zaprezentować swoje produkty i nawiązać relacje biznesowe. Zostały ostatnie miejsca dla wystawców na największej hali kieleckiego ośrodka wystawienniczego!
20 września 2023
Leśnicy z okolic Zielonej Góry w środę gościli w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Jak zaznaczali, miejsce, w którym odbywają się przemysłu drzewnego zrobiło pozytywne wrażenie i mają ochotę wrócić na Las-Expo w marcu 2024.
20 września 2023
20 września w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbyło się posiedzenie członków Klastra Creative Packaging Group. Tematem spotkania były odbywające się w lutym 2024 roku Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. W posiedzeniu uczestniczyli również przedstawiciele Targów Kielce.
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
20 września 2023
Działające od 2015 roku Stowarzyszenie powstało, jako oddolna, ogólnopolska inicjatywa, będąca odpowiedzią na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.
20 września 2023
Kilkudniowy wyjazd na ryby nad nieznany akwen może być znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonałym sprawdzianem umiejętności. Na „obcym” łowisku nie tylko nie będziesz obeznany ze zwyczajami żerujących tam ryb, ale także prawdopodobnie poddasz próbie swoją wytrzymałość. Odwiedź stoisko Poland Fishing Na Festiwalu Wędkarskim i spraw, aby wycieczka była maksymalnie satysfakcjonująca.
19 września 2023
- Będzie to kooperacja pomiędzy muzykami z Brazylii, którzy specjalnie w tym celu przylecą do naszego kraju, a polskimi artystami. Bardzo się cieszę i zapraszam – mówi Dorota Miśkiewicz, jedna z gwiazd Targi Kielce Jazz Festival Memorial To Miles. Czterodniowe wydarzenie rozpoczyna się już w czwartek, 21 września w Kieleckim Centrum Kultury.