22 kwietnia 2024
Motywem przewodnim tegorocznej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas Targów POLSECURE będzie 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Ekspozycja również będzie nawiązywała do tej tematyki.
22 kwietnia 2024
Urny o kształcie geometrycznej figury, którą naukowcy kilka lat temu znaleźli w ludzkim naskórku zaprezentuje firma Funeaurns. Jak podkreśla wystawca, urny te nie są wyłącznie modą. Skutoidalne urny niosą w sobie głęboką symbolikę równowagi, symetrii i harmonii. Poznaj ofertę producenta podczas X Targów Necroexpo już od 7 do 9 czerwca!
22 kwietnia 2024
W wtorek 23 kwietnia startują Międzynarodowe Targi POLSECURE, których oferta skierowana jest do służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Oto wszystkie niezbędne dla zwiedzających informacje.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
20 kwietnia 2024
Energooszczędne maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych zaprezentuje firma Wittmann podczas targów Plastpol, w dniach od 21 do 24 maja, na stoisku w F-11 w hali F. Trzonem tegorocznej prezentacji będzie wtryskarka EcoPower DC wraz z robotem WX142 DC, które do swej pracy wykorzystują prąd stały DC.
19 kwietnia 2024
Producent namiotów pogrzebowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży zaprezentuje swoją ofertę podczas X edycji Necroexpo! Z szeroką gamą produktów można będzie zapoznać się już od 7 do 9 czerwca w Targach Kielce.
19 kwietnia 2024
Miłośnicy terrarystyki, akwarystyki i botaniki spotkają się w Kielcach już po raz trzeci podczas Exotic Fest! To doskonała okazja do odkrycia fascynującego świata egzotycznych zwierząt oraz roślin. Zapraszamy 28 kwietnia do hali E, gdzie nie zabraknie różnorodnych gatunków gekonów, węży, ptaszników, pająków, skorpionów, mrówek, jaszczurek i wiele więcej niezwykłych okazów.
19 kwietnia 2024
Czy wiesz, że klocki dają możliwość stworzenia nie tylko niepowtarzalnych konstrukcji i budowli, ale także niesamowitych obrazów? Pomaluj z Arturem Godlewskim podczas warsztatów w trakcie Klocki Fest!