NecroExpo-1022.jpg

Więcej o ustawie pogrzebowej 2023 podczas specjalnego spotkania w Warszawie

18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.

Warszawa – 19 listopada 2022 r. Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa

Już w przyszłym roku ma wejść w życie nowa ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, która zrewolucjonizuje rynek usług pogrzebowych w Polsce. Nałoży ona wiele nowych wymagań na firmy, bez których spełnienia nie będzie możliwe prowadzenie działalności pogrzebowej. Nastąpią też znaczne zmiany w funkcjonowaniu cmentarzy. O tym wszystkim, a także o planowanej dacie wejścia w życie przepisów oraz czasie na dostosowanie swej działalności do nich dowiecie się Państwo w trakcie naszej konferencji.

 

Gościem honorowym konferencji jest Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów Pan Wojciech Labuda, odpowiedzialny w KPRM za prace nad ustawą.

 

Zapraszamy do udziału, zadawania pytań i dyskusji.
SZKOLENIA I BAL INTEGRACYJNY

 

BHP W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

MARKETING INTERNETOWY

PROJEKTANT WNĘTRZ

W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

Po konferencji zapraszamy Państwa na bankiet integracyjny, na którym w doborowym towarzystwie będziemy się bawić do białego rana.

Wszystko to od godz. 20.00

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.