NecroExpo-1022.jpg

Więcej o ustawie pogrzebowej 2023 podczas specjalnego spotkania w Warszawie

18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.

Warszawa – 19 listopada 2022 r. Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa

Już w przyszłym roku ma wejść w życie nowa ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, która zrewolucjonizuje rynek usług pogrzebowych w Polsce. Nałoży ona wiele nowych wymagań na firmy, bez których spełnienia nie będzie możliwe prowadzenie działalności pogrzebowej. Nastąpią też znaczne zmiany w funkcjonowaniu cmentarzy. O tym wszystkim, a także o planowanej dacie wejścia w życie przepisów oraz czasie na dostosowanie swej działalności do nich dowiecie się Państwo w trakcie naszej konferencji.

 

Gościem honorowym konferencji jest Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów Pan Wojciech Labuda, odpowiedzialny w KPRM za prace nad ustawą.

 

Zapraszamy do udziału, zadawania pytań i dyskusji.
SZKOLENIA I BAL INTEGRACYJNY

 

BHP W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

MARKETING INTERNETOWY

PROJEKTANT WNĘTRZ

W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

Po konferencji zapraszamy Państwa na bankiet integracyjny, na którym w doborowym towarzystwie będziemy się bawić do białego rana.

Wszystko to od godz. 20.00

Polecane aktualności
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.