aneta-dobroch-necroexpo-foto-1.jpg

Z cmentarzy na szklany ekran... "Minuta Ciszy” z Mistrzynią świeckiej ceremonii pogrzebowej

20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.

Prelekcja, na którą zapraszamy podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo to ,,Fotorelacja” z przebiegu kariery zawodowej Anety Dobroch. Niebawem odbędzie się także premiera serialu „Minuta ciszy” związanego z branżą pogrzebową, w którym główna role gra Robert Więckiewicz. W piątym odcinku Aneta Dobroch wcieliła się w rolę Mistrzyni Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej.

- 11 listopada mija pięć lat od dnia, w którym  poprowadziłam pierwszy pogrzeb – mówi ANETA DOBROCH  - Zawodowo odwiedziłam już  każdy region. Obsługuję pogrzeby świeckie oraz katolickie na terenie całego kraju.

Ceremonie pogrzebowe prowadzone przez Prelegentkę mają zapewnioną pełną oprawę z muzyką na żywo (każdy instrument w każdej części kraju) lub mechaniczną, a także obsługę techniczną z profesjonalnym sprzętem. Świecki Pogrzeb prowadzony przez Anetę Dobroch to także projekcje multimedialne oraz filmy, wideofilmowanie , transmisje online, rekwizyty. - Mam profesjonalne zaplecze techniczne- pracowników, którzy panują nad tym, aby każdy detal był dopracowany – twierdzi Aneta Dobroch.

aneta-dobroch-foto-necroexpo.jpg [99.53 KB]

Mistrz Ceremonii Aneta Dobroch – Prelekcja. Hala G, sala G3

3-4 czerwca godzina 13.00

5 czerwca godzina 12.00

Zapraszamy!

Polecane aktualności
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.