aneta-dobroch-necroexpo-foto-1.jpg

Z cmentarzy na szklany ekran... "Minuta Ciszy” z Mistrzynią świeckiej ceremonii pogrzebowej

20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.

Prelekcja, na którą zapraszamy podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo to ,,Fotorelacja” z przebiegu kariery zawodowej Anety Dobroch. Niebawem odbędzie się także premiera serialu „Minuta ciszy” związanego z branżą pogrzebową, w którym główna role gra Robert Więckiewicz. W piątym odcinku Aneta Dobroch wcieliła się w rolę Mistrzyni Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej.

- 11 listopada mija pięć lat od dnia, w którym  poprowadziłam pierwszy pogrzeb – mówi ANETA DOBROCH  - Zawodowo odwiedziłam już  każdy region. Obsługuję pogrzeby świeckie oraz katolickie na terenie całego kraju.

Ceremonie pogrzebowe prowadzone przez Prelegentkę mają zapewnioną pełną oprawę z muzyką na żywo (każdy instrument w każdej części kraju) lub mechaniczną, a także obsługę techniczną z profesjonalnym sprzętem. Świecki Pogrzeb prowadzony przez Anetę Dobroch to także projekcje multimedialne oraz filmy, wideofilmowanie , transmisje online, rekwizyty. - Mam profesjonalne zaplecze techniczne- pracowników, którzy panują nad tym, aby każdy detal był dopracowany – twierdzi Aneta Dobroch.

aneta-dobroch-foto-necroexpo.jpg [99.53 KB]

Mistrz Ceremonii Aneta Dobroch – Prelekcja. Hala G, sala G3

3-4 czerwca godzina 13.00

5 czerwca godzina 12.00

Zapraszamy!

Polecane aktualności
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.
03 czerwca 2022
Wizerunek dużych podziałów ciąży na branży pogrzebowej w całym kraju. Mówiono o tym, podczas prelekcji pod hasłem Quo Vadis branżo funeralna – nowe wyzwania „Razem czy Osobno”, jaka została przeprowadzona podczas targów NECROEXPO w Kielcach.