Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
mini-marek-cichewicz.jpg
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA

Marek Cichewicz prezydentem największej międzynarodowej organizacji branży pogrzebowej FIAT-IFTA

25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.

23 czerwca 2021 r. podczas konferencji online w Yokohamie (Japonia) Marek Cichewicz objął stanowisko prezydenta Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA. Jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.

Z organizacją FIAT-IFTA jest związany od roku 2007, zaś od 2014 roku pełnił funkcję wiceprezydenta stowarzyszenia. Dzięki jego staraniom powstała nieformalna Wyszehradzka Grupa Pogrzebowa V4 zrzeszająca polskie, czeskie, słowackie i węgierskie stowarzyszenia pogrzebowe, a do struktur FIAT-IFTA dołączyli członkowie z Łotwy, Litwy i Estonii.

Sprawując funkcję prezydenta FIAT-IFTA zamierza rozwijać współpracę z UNESCO w zakresie ocalenia światowego dziedzictwa funeralnego oraz Program Praktyk oparty na wymianie wiedzy między profesjonalistami z całego świata. Organizacja ma być bardziej widoczna w internecie
i proaktywna w realizacji branżowego międzynarodowego networkingu. 

Nowemu prezydentowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Necroexpo

(MB)

Polecane aktualności
01 września 2021
Po sukcesie wiosennych szkoleń, organizatorzy targów Necroexpo zdecydowali się kontynuować branżowe warsztaty edukacyjne. Jednak, z przyczyn niezależnych od Targów Kielce, jesienna edycja spotkań musi zostać odwołana.
19 sierpnia 2021
Już 18 września w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego wystartuje seria szkoleń i warsztatów przeznaczona dla pracowników branży funeralnej. Jeden z tematów będzie dotyczył podnoszenia jakości usług świadczonych w zakładach pogrzebowych.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
29 marca 2021
Targi Kielce - organizator targów Necroexpo wraz z firmą OASIS oraz Floralife zapraszają na florystyczne warsztaty on-line! Tematem spotkania będą techniki przedłużenia trwałości kwiatów oraz nowe trendy we florystyce żałobnej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy