Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
w-maskach.jpg

Spotkanie organizatorów targów Necroexpo w Kielcach.

01 marca 2021
Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej. Od lat współtworzą je Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa. Przedstawiciele instytucji spotkali się w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Organizacja najbliższych targów Necroexpo zdominowała spotkanie, które odbyło się 25 lutego w Targach Kielce. Wzięli w nim udział przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa: Prezes Izby Zbigniew Baran oraz Vice Prezesi Bronisław Stompor oraz Piotr Banaczyk. Targi Kielce reprezentowali zaś Prezes Zarządu Andrzej Mochoń, Dyrektor Wydziału Targów Kamil Perz, Manager Targów Marcin Musiał oraz Zastępca Managera Targów Marcin Paszkowski.

- Od lat targi Necroexpo  były idealnym miejscem do prezentacji produktów, ale także spotkań. Atmosfera targów była niesamowita i to właśnie tego najbardziej nam dziś brakuje – powiedział po spotkaniu Prezes Stowarzyszenia Polska Izba Branży Pogrzebowej.

Podczas spotkania przeanalizowano deklarację udziału w tegorocznej edycji targów krajowych i zagranicznych wystawców. Jak podkreśla wielu z nich, potrzeba tradycyjnych spotkań jest bardzo duża. Wystawcy zdają sobie sprawę z obostrzeń i deklarują zachowanie reżimu sanitarnego. Wiedzą także, jakie zabezpieczenia higieniczne przygotowali pracownicy Targów Kielce.

Jak deklaruje Prezes Izby Zbigniew Baran, wystawcy planują także udział w targach Necroexpo ponieważ mają wiele nowości do zaprezentowania. Ważny jest również aspekt podzielenia się swoimi doświadczeniami  i spostrzeżeniami w ostatnim roku pracy, który nie był łatwy dla branży.


Podsumowaniem spotkania była deklaracja o dalszej współpracy i idea budowania targów dla całej branży pogrzebowej.

(MBr)

Polecane aktualności
29 marca 2021
Targi Kielce - organizator targów Necroexpo wraz z firmą OASIS oraz Floralife zapraszają na florystyczne warsztaty on-line! Tematem spotkania będą techniki przedłużenia trwałości kwiatów oraz nowe trendy we florystyce żałobnej.
09 marca 2021
Ruszyła darmowa rejestracja na targi Necroexpo. Wydarzenie odbędzie się między 18 a 20 czerwca 2021 r. w Targach Kielce i dedykowane jest branży funeralnej.
02 lutego 2021
W tym roku we wrześniu mija pół wieku odkąd Melex Sp. z o.o. rozpoczął produkcję seryjną pojazdów elektrycznych. Pojazdy marki wielokrotnie prezentowane były podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.
20 stycznia 2021
Polacy wciąż nie mogą przekonać się do popielenia zwłok. Decydujemy się na nią rzadko, choć i tak 2020 rok był pod tym kątem przełomowy. Bliscy zmarłych na CIVID-19 często nie mieli wyboru i korzystali z kremacji.
07 grudnia 2020
Organizatorzy targów Necroexpo szykują dla branży nie lada gratkę! Wraz z firmą Crafts Urn przygotowujemy cykl szkoleń dedykowany branży funeralnej.
24 listopada 2020
Stacja TVN zakończyła emisję serialu komediowego „Królestwo kobiet”, którego bohaterki prowadzą… zakład pogrzebowy. W rolach głównych śmietanka polskich aktorek.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy