w-maskach.jpg

Spotkanie organizatorów targów Necroexpo w Kielcach.

01 marca 2021
Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej. Od lat współtworzą je Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa. Przedstawiciele instytucji spotkali się w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Organizacja najbliższych targów Necroexpo zdominowała spotkanie, które odbyło się 25 lutego w Targach Kielce. Wzięli w nim udział przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa: Prezes Izby Zbigniew Baran oraz Vice Prezesi Bronisław Stompor oraz Piotr Banaczyk. Targi Kielce reprezentowali zaś Prezes Zarządu Andrzej Mochoń, Dyrektor Wydziału Targów Kamil Perz, Manager Targów Marcin Musiał oraz Zastępca Managera Targów Marcin Paszkowski.

- Od lat targi Necroexpo  były idealnym miejscem do prezentacji produktów, ale także spotkań. Atmosfera targów była niesamowita i to właśnie tego najbardziej nam dziś brakuje – powiedział po spotkaniu Prezes Stowarzyszenia Polska Izba Branży Pogrzebowej.

Podczas spotkania przeanalizowano deklarację udziału w tegorocznej edycji targów krajowych i zagranicznych wystawców. Jak podkreśla wielu z nich, potrzeba tradycyjnych spotkań jest bardzo duża. Wystawcy zdają sobie sprawę z obostrzeń i deklarują zachowanie reżimu sanitarnego. Wiedzą także, jakie zabezpieczenia higieniczne przygotowali pracownicy Targów Kielce.

Jak deklaruje Prezes Izby Zbigniew Baran, wystawcy planują także udział w targach Necroexpo ponieważ mają wiele nowości do zaprezentowania. Ważny jest również aspekt podzielenia się swoimi doświadczeniami  i spostrzeżeniami w ostatnim roku pracy, który nie był łatwy dla branży.


Podsumowaniem spotkania była deklaracja o dalszej współpracy i idea budowania targów dla całej branży pogrzebowej.

(MBr)

Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.