w-maskach.jpg

Spotkanie organizatorów targów Necroexpo w Kielcach.

01 marca 2021
Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej. Od lat współtworzą je Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa. Przedstawiciele instytucji spotkali się w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Organizacja najbliższych targów Necroexpo zdominowała spotkanie, które odbyło się 25 lutego w Targach Kielce. Wzięli w nim udział przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa: Prezes Izby Zbigniew Baran oraz Vice Prezesi Bronisław Stompor oraz Piotr Banaczyk. Targi Kielce reprezentowali zaś Prezes Zarządu Andrzej Mochoń, Dyrektor Wydziału Targów Kamil Perz, Manager Targów Marcin Musiał oraz Zastępca Managera Targów Marcin Paszkowski.

- Od lat targi Necroexpo  były idealnym miejscem do prezentacji produktów, ale także spotkań. Atmosfera targów była niesamowita i to właśnie tego najbardziej nam dziś brakuje – powiedział po spotkaniu Prezes Stowarzyszenia Polska Izba Branży Pogrzebowej.

Podczas spotkania przeanalizowano deklarację udziału w tegorocznej edycji targów krajowych i zagranicznych wystawców. Jak podkreśla wielu z nich, potrzeba tradycyjnych spotkań jest bardzo duża. Wystawcy zdają sobie sprawę z obostrzeń i deklarują zachowanie reżimu sanitarnego. Wiedzą także, jakie zabezpieczenia higieniczne przygotowali pracownicy Targów Kielce.

Jak deklaruje Prezes Izby Zbigniew Baran, wystawcy planują także udział w targach Necroexpo ponieważ mają wiele nowości do zaprezentowania. Ważny jest również aspekt podzielenia się swoimi doświadczeniami  i spostrzeżeniami w ostatnim roku pracy, który nie był łatwy dla branży.


Podsumowaniem spotkania była deklaracja o dalszej współpracy i idea budowania targów dla całej branży pogrzebowej.

(MBr)

Polecane aktualności
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.