099A0052.JPG

Mistrz ceremonii świeckiej na Targach NECROEXPO

03 czerwca 2022
Pogrzeb powinien być zgodny z upodobaniami osoby zmarłej – to główna zasada jaka przyświeca Anecie Dobroch z Sandomierza, Mistrzyni Ceremonii Świeckiej, która jest gościem Targów NECROEXPO.

Ceremonia może rozpocząć się ulubionym utworem muzycznym, bardzo często pojawiają się prezentacje multimedialne podczas których wyświetlane są filmy i zdjęcia – wyjaśnia mistrzyni ceremonii i dodaje, że wbrew pozorom takie wydarzenia często są pełne radości, bo coraz częściej zdarza się, że osoby, które wiedzą, że nie zostało im dużo czasu, proszą bliskich o to, żeby na ich pogrzebie nie było łez, smutnej atmosfery oraz typowych żałobnych kolorów. Aneta Dobroch ceremonię prowadzi ubrana w czerwień.

Mistrzyni podkreśliła także, że nowości prezentowane podczas Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO coraz częściej widuje na pogrzebach.

Polecane aktualności
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.