Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

zarejestruj-sie-pobierz-bezplatny-bilet-na-targi

necroexpo-gielda-karawanow

akcesoria funeralne na targach pogrzebowych necroexpo w kielcach 15 lat z branżą pogrzebową

Targi Kielce już od ponad 15 lat łączą branżę funeralną, organizując jedne z najważniejszych wydarzeń dla tego segmentu gospodarki. Targi Necroexpo to wystawa, która skupia producentów trumien, urn, dilerów karawanów, a także projektantów i twórców nagrobków. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim – ostatnia edycja zgromadziła 105 firm z 11 krajów świata, a ekspozycję zwiedziło ponad 1500 osób.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO to wydarzenie, podczas którego firmy branży funeralnej prezentują swoje produkty. W Targach Kielce można zobaczyć między innymi urny, w tym nowoczesne urny biodegradowalne, trumny. Swoje miejsce znajdują także producenci karawanów i urządzeń służących spopielaniu zwłok. Jak co roku, tak i podczas dziewiątej już edycji NECROEXPO nie zabraknie także pokazu odzieży dla pracowników branży pogrzebowej.

 

trumny na targach branży pogrzebowej necroexpo

Spotkania i wydarzenia towarzyszące

Targi NECROEXPO to także szereg imprez towarzyszących. Tradycją wystawy jest giełda używanych karawanów. To inicjatywa, której celem jest wsparcie firm branży pogrzebowej, które dopiero rozpoczynają działalność. To także doskonała możliwość zakupu karawanu, który jest przecież wizytówką każdego zakładu, bez pośredników.

Pokazy florystyczne to kolejny punkt programu kieleckich targów. Wystawcy NECROEXPO przygotowują wieńce, bukiety, wiązanki i inne kwietne zdobienia, prezentując swoje możliwości, jednocześnie podpisując umowy na dostarczanie kwiatów do zakładów pogrzebowych i  kaplic.

Tradycją wydarzenia są także szkolenia i spotkania. Zmiany w prawie pogrzebowym czy marketing dla branży funeralnej to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas najbliższej edycji targów. Warto dodać, że seminaria prowadzone są przez profesjonalistów pracujących dla firm pogrzebowych od wielu lat. 

Cyfryzacja wkracza na cmentarze

Coraz większą popularnością wśród osób związanych z branżą funeralną cieszą się usługi cyfrowe. Należą do nich między innymi wirtualne księgi pogrzebowe, czy ewidencje pochowanych osób. Wśród wystawców targów NECROEXPO znajdą się także firmy zajmujące się tworzeniem portali dających możliwość rezerwacji miejsc pochówku czy bieżącej kontroli usytuowania mogił i nagrobków. Duże zainteresowanie wzbudzają także usługi geodezyjne dla cmentarzy w tym wyznaczanie kwater.

A w międzyczasie…

karawany na kieleckich targach pogrzebowych necroexpo

Targi Necroexpo odbywają się w cyklu dwuletnim, jednak z uwagi na pandemię i związane z nią restrykcje, wydarzenie przełożono z 2021 roku na czerwiec 2022. Jednak organizatorzy targów zapełniają kalendarz spotkaniami i szkoleniami branżowymi. W tym roku odbędzie się m. in. seria spotkań poświęconych nowym wyzwaniom, jakie stawiane są przed firmami pogrzebowymi przy okazji ciągle zmieniającego się świata.

Jeśli targi pogrzebowe, to tylko w Kielcach

Targi Kielce od lat, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Izba Pogrzebowa organizują ekspozycję NECROEXPO. Za wyborem kieleckiego ośrodka, jako miejsca prezentacji produktów branży funeralnej, przemawia nie tylko doświadczenie, ale także fakt, że Targi Kielce są członkiem Światowej organizacji przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędzie się 3-5 czerwca 2022 roku.

 

  necroexpo-2021-folder
  necroexpo-raport-2019
  necroexpo-nagroda-feniksa
 
Aktualności
20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.
19 maja 2022
BAUTEX - producent profesjonalnych zabudów do samochodów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na tegorocznym NECROEXPO.
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.
13 maja 2022
LDM ELECTRONIC SP. Z O.O. na tegorocznych targach NECROEXPO zaprezentuje linię profesjonalnego nagłośniania bezprzewodowego do celów pogrzebowych. Firma jest polskim producentem profesjonalnej aparatury nagłaśniającej, powermikserów, kolumn głośnikowych, a także bezprzewodowych zestawów konferencyjnych.
12 maja 2022
Trumny z szybą i metalowe trumny w stylu amerykańskim - to nowości, które na swoim stoisku zaprezentuje firma SEMAR z Żywca, wystawca tegorocznego NECROEXPO.
12 maja 2022
P.P.H.U."MAJ" TOMASZ MAJ zaprezentuje swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022! MAJ jest znanym w branży producentem trumien i urn, krzyży i ramek nagrobnych. Firma specjalizuje się w trumnach dębowych.
11 maja 2022
Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko pojawi się jako wystawca oraz wsparcie merytoryczne na targach NECROEXPO 2022, ale też przedstawi serię prelekcji na tematy ważne dla branży.
11 maja 2022
Czy mnogość organizacji branżowych służy poprawie całej branży, czy jak niektórzy mówią zaspokojeniu własnych ambicji czy też własnych interesów? To temat spotkania, które odbędzie się 3 czerwca, w Sali G Targów Kielce, podczas targów NECROEXPO 2022. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wolicki – Redaktor Naczelny magazynu MEMENTO i prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.
10 maja 2022
"CMENTARZ W OBLICZU ADAPTACJI DO ZMIAN KLIMATYCZNYCH – DZIAŁANIA PROEKOLOGICZNE" to temat prelekcji Anny Długozimy - adiunkta w Katedrze Sztuki Krajobrazu, w Instytucie Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Seminarium odbędzie się podczas tegorocznych targów NECROEXPO w Targach Kielce.
10 maja 2022
Jak przy każdej edycji, także w tym roku podczas targów NECROEXPO zostaną nagrodzone najlepsze produkty. Medale Targów Kielce rozdane zostaną podczas uroczystej gali.
09 maja 2022
Podczas tegorocznych targów NECROEXPO odbędzie się prelekcja dotycząca nowoczesnego prosektorium w zakładzie pogrzebowym. Seminarium zorganizowane przez firmę Pathomed Francuski Instytut Tanatopraksji
06 maja 2022
Czy zwłoki do pochówku mogą wyglądać dobrze? Czy można całować zwłoki lub dotykać na pożegnanie w trumnie? Czy są łamane kości żeby ubrać zmarłego? Czy balsamacja gwarantuje długowieczność w grobie? Na te i jeszcze inne pytania postara się odpowiedzieć w trakcie spotkania na Targach Funeralnych NECROEXPO 2022 Jacek Szymański - specjalista z dziedziny technik sekcyjnych i balsamacji. Mistrz wizażu i stylizacji.
05 maja 2022
Pathomed - dostawca wyposażenia dla branży pogrzebowej i organizator szkoleń z tanatokosmetyki przyjedzie na NECROEXPO 2022. Oprócz stoiska, eksperci od kosmetyki pośmiertnej przeprowadzą serię prelekcji, tylko na Targach Kielce.
05 maja 2022
Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych "AUTOMAT" - producent komór i urządzeń chłodniczych dla zakładów pogrzebowych, prosektoriów oraz kaplic przykościelnych przedstawi swoją ofertę na tegorocznych targach pogrzebowych NECROEXPO w Targach Kielce.
04 maja 2022
„Sposoby wykorzystania systemu do produkcji tablic pogrzebowych, klepsydr i obrazków” – to temat seminarium przygotowanego przez firmę E.GRAMI, które odbędzie się podczas tegorocznych targów funeralnych NECROEXPO w targach Kielce.
28 kwietnia 2022
MORPHEUS Pojazdy Specjalne Józef Lubecki przedstawi swoją ofertę flotową na najbliższych targach NECROEXPO 2022. Wydarzenie odbędzie się 3-5 czerwca. Firma od lat jest znana jako producent specjalistycznych pojazdów wykorzystywanych w branży pogrzebowej.
27 kwietnia 2022
Podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo przeprowadzony zostanie prezentacja odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych.
22 kwietnia 2022
Targi Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO otrzymały rekomendację Międzynarodowej Federacji Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA. Organizacja ta jest największą instytucją zrzeszającą branżę pogrzebową na świecie.
21 kwietnia 2022
Jak co roku, także podczas tegorocznej edycji Targów Branży Pogrzebowej NECROEXPO, zainteresowani będą mogli uczestniczyć w pokaźnej liczbie prelekcji i szkoleń, które z różnych punktów widzenia poszerzą wiedzę na temat branży.
28 marca 2022
Tegoroczna edycja targów pogrzebowych będzie szczególnie interesująca dla przedsiębiorców pogrzebowych planujących zakup karawanu, a także dla fanów motoryzacji wyłącznie ze środowiska funeralnego.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
29 marca 2021
Targi Kielce - organizator targów Necroexpo wraz z firmą OASIS oraz Floralife zapraszają na florystyczne warsztaty on-line! Tematem spotkania będą techniki przedłużenia trwałości kwiatów oraz nowe trendy we florystyce żałobnej.
09 marca 2021
Ruszyła darmowa rejestracja na targi Necroexpo. Wydarzenie odbędzie się między 18 a 20 czerwca 2021 r. w Targach Kielce i dedykowane jest branży funeralnej.
01 marca 2021
Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej. Od lat współtworzą je Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa. Przedstawiciele instytucji spotkali się w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
02 lutego 2021
W tym roku we wrześniu mija pół wieku odkąd Melex Sp. z o.o. rozpoczął produkcję seryjną pojazdów elektrycznych. Pojazdy marki wielokrotnie prezentowane były podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.
20 stycznia 2021
Polacy wciąż nie mogą przekonać się do popielenia zwłok. Decydujemy się na nią rzadko, choć i tak 2020 rok był pod tym kątem przełomowy. Bliscy zmarłych na CIVID-19 często nie mieli wyboru i korzystali z kremacji.
07 grudnia 2020
Organizatorzy targów Necroexpo szykują dla branży nie lada gratkę! Wraz z firmą Crafts Urn przygotowujemy cykl szkoleń dedykowany branży funeralnej.
24 listopada 2020
Stacja TVN zakończyła emisję serialu komediowego „Królestwo kobiet”, którego bohaterki prowadzą… zakład pogrzebowy. W rolach głównych śmietanka polskich aktorek.
Współorganizator
Partnerzy
PARTNERZY MEDIALNI
3-5.06.2022
Godziny otwarcia
 • 03 VI 2022
  10:00 - 17:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

 • 04 VI 2022
  10:00 - 17:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

 • 05 VI 2022
  10:00 - 15:00

  Ekspozycja otwarta dla publiczności

  3-5.06.2022
  Godziny otwarcia
  • 03 VI 2022
   10:00 - 17:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności

  • 04 VI 2022
   10:00 - 17:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności

  • 05 VI 2022
   10:00 - 15:00

   Ekspozycja otwarta dla publiczności