Do wydarzenia pozostało...

necroexpo-zarejestruj-sie-i-odbierz-bilet.gif [52.00 KB]

Karawany, urny, trumny, tanatokosmetyka i wiele więcej. 10 edycja NECROEXPO!

targi pogrzebowe - trumny na necroexpo-2022 Przygotujcie się na największe wydarzenie w branży pogrzebowej. Już w czerwcu odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja targów Necroexpo!

Necroexpo to wyjątkowe spotkanie, które gromadzi profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych branżą pogrzebową z całego kraju i zagranicy. Targi te są doskonałą platformą do prezentacji najnowszych osiągnięć, technologii i trendów w dziedzinie usług pogrzebowych oraz branż pokrewnych.

Podczas tego trzydniowego wydarzenia spotkają się wiodący przedstawiciele branży. Izby funeralne z całego kraju będą miały okazję wymienić się doświadczeniami. Wystawcy i uczestnicy z kolei będą mogli nawiązać kontakty biznesowe oraz odkryć najnowsze produkty i usługi dostępne na rynku. Wystawcy zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu trumien, urn pogrzebowych, florystyki, transportu, technologii pogrzebowych i wielu innych dziedzin związanych z sektorem funeralnym.

Necroexpo oferuje także bogaty program towarzyszący, który obejmuje interesujące seminaria, warsztaty praktyczne oraz prelekcje prowadzone przez ekspertów z branży. Będą poruszone tematy dotyczące zarządzania firmami pogrzebowymi, innowacyjnych rozwiązań w obszarze ceremonii pogrzebowych, opieki nad rodzinami zmarłych, a także zrównoważonego rozwoju w branży funeralnej.

Zapraszamy serdecznie na targi Necroexpo - miejsce, w którym pogrzebowa branża staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i innowacyjna!

Jubileuszowe X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się 7 – 9 czerwca 2024 roku w Targach Kielce.

Aktualności
18 kwietnia 2024
Producent porcelanowych urn na prochy zwierząt domowych zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Necroexpo! X. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca.
17 kwietnia 2024
Włoski producent pieców kremacyjnych dla ludzi i zwierząt domowych zaprezentuje swoje produkty podczas X. Międzynarodowych Targów Necroexpo. Najważniejsza w Polsce wystawa dla branży funeralnej odbędzie się od 7 do 9 czerwca w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Odbierz darmowy bilet, by poznać ofertę Vezzani Forni.
08 kwietnia 2024
Szkolenie dla zarządców i administratorów cmentarzy oraz przedstawicieli urzędów miast i gmin sprawujących nadzór nad funkcjonowaniem cmentarzy organizują Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe i Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „KRZYSZTOF”. Spotkania z ekspertami z branży odbędą się we Wrocławku, Lesznie i Pile już 15, 16 i 17 kwietnia!
02 kwietnia 2024
Agencja interaktywna z Gdyni dołącza do grona wystawców Necroexpo. Z usługami Brainbox można będzie zapoznać się podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca!
28 marca 2024
Serwis internetowy Funer.pl dołączył do grona wystawców X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Z ofertą portalu można będzie zapoznać się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!
26 marca 2024
Już 13 kwietnia Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej zaprasza na merytoryczne spotkanie dla pracowników branży funeralnej oraz właścicieli zakładów. Podczas konferencji trzech znanych ekspertów poprowadzi szkolenia z zakresu m.in. zarządzania domem pogrzebowym, prawnych aspektów pracy z klientami oraz bhp na cmentarzu. Zapisy trwają!
22 marca 2024
Kancelaria odszkodowawcza PKPP zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca.
07 marca 2024
Bezpłatne szkolenia 9 marca poprowadzą cenieni eksperci z branży cmentarnej w Centrum Targowym Park! Poruszą tematy dotyczące m.in. zarządzania, wizerunku pracownika zakładu pogrzebowego, czy też odpowiedzialności karnej i finansowej, jaką ponoszą właściciele zakładów. Jeszcze można zapisać się na kurs!
28 lutego 2024
O wypadkach na cmentarzu, zwiększaniu obrotów w zakładach pogrzebowych, czy też o nowoczesnych narzędziach pracy dla zakładów pogrzebowych opowiedzą uznani eksperci z branży funeralnej podczas darmowych szkoleń. Zapisy na kurs w Novotel Poznań Malta wciąż trwają!
27 lutego 2024
Wiodący dostawca oprogramowania dla firm pogrzebowych oraz krematoriów zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2024 roku.
25 stycznia 2024
Partner Targów Necroexpo zaprasza na warsztaty, które poprowadzi aktorka i trenerka Dorota Deląg. Warsztaty mają pomoc m.in. stworzyć matryce swojej marki. Dowiedz się, jaki jest program wydarzenia oraz jak wysłać zgłoszenie.
12 czerwca 2023
Uchwała i merytoryka branżowa w jednym miejscu. W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się Pierwsze Ogólnopolskie Forum Branży Funeralnej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele izb i stowarzyszeń funeralnych oraz pełnomocnik premiera Wojciech Labuda.
PATRONAT HONOROWY
Współpraca
Partnerzy