Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

akcesoria funeralne na targach pogrzebowych necroexpo w kielcach 15 lat z branżą pogrzebową

Targi Kielce już od ponad 15 lat łączą branże funeralną organizując jedne z najważniejszych wydarzeń ten segment gospodarki. Targi Necroexpo to wystawa, która skupia producentów trumien, urn,  dilerów karawanów, a także projektantów i twórców nagrobków. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim – ostatnia edycja zgromadziła 105 firm z 11 krajów świata, a ekspozycję zwiedziło ponad 1500 osób.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO to wydarzenie, podczas którego firmy branży funeralnej prezentują swoje produkty. W Targach Kielce można zobaczyć między innymi urny, w tym nowoczesne urny biodegradowalne, trumny. Swoje miejsce znajdują także producenci karawanów i urządzeń służących spopielaniu zwłok. Jak co roku, tak i podczas dziewiątej już edycji NECROEXPO nie zabraknie także pokazu odzieży dla pracowników  branży pogrzebowej.

 

trumny na targach branży pogrzebowej necroexpo

Spotkania i wydarzenia towarzyszące

Targi NECROEXPO to także szereg imprez towarzyszących. Tradycją wystawy jest giełda używanych karawanów. To inicjatywa, której celem jest wsparcie firm branży pogrzebowej, które dopiero rozpoczynają działalność. To także doskonała możliwość zakupu karawanu, który jest przecież wizytówką każdego zakładu, bez pośredników.

Pokazy florystyczne to kolejny punkt programu kieleckich targów. Wystawcy NECROEXPO przygotowują wieńce, bukiety, wiązanki i inne kwietne zdobienia, prezentując swoje możliwości, jednocześnie podpisując umowy na dostarczanie kwiatów do zakładów pogrzebowych i  kaplic.

Tradycją wydarzenia są także szkolenia i spotkania. Zmiany w prawie pogrzebowym czy marketing dla branży funeralnej to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas najbliższej edycji targów. Warto dodać, że seminaria prowadzone są przez profesjonalistów pracujących dla firm pogrzebowych od wielu lat.  

Cyfryzacja wkracza na cmentarze

Coraz większą popularnością wśród osób związanych z branżą funeralną cieszą się usługi cyfrowe. Należą do nich między innymi wirtualne księgi pogrzebowe, czy ewidencje pochowanych osób. Wśród wystawców targów NECROEXPO znajdą się także firmy zajmujące się tworzeniem portali dających możliwość rezerwacji miejsc pochówku czy bieżącej kontroli usytuowania mogił i nagrobków. Duże zainteresowanie wzbudzają także usługi geodezyjne dla cmentarzy w tym wyznaczanie kwater.

A w międzyczasie…

karawany na kieleckich targach pogrzebowych necroexpo

Targi Necroexpo odbywają się w cyklu dwuletnim, jednak z uwagi na pandemię i związane z nią restrykcje, wydarzenie przełożono z 2021 roku na czerwiec 2022. Jednak organizatorzy targów zapełniają kalendarz spotkaniami i szkoleniami branżowymi.

Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający targi Necroexpo mogli spotkać się wirtualnie podczas szkolenia florystycznego. Także dla właścicieli zakładów pogrzebowych przygotowano kurs mediów społecznościowych. Pierwsze spotkanie bezpośrednie branży odbyło się w maju, a na wrzesień 2021 szykuje się kolejne.

Jeśli targ pogrzebowe, to tylko w Kielcach

Targi Kielce od lat, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Izba Pogrzebowa organizują ekspozycję NECROEXPO. Za wyborem kieleckiego ośrodka, jako miejsca prezentacji produktów branży funeralnej, przemawia nie tylko doświadczenie, ale także fakt, że Targi Kielce są członkiem Światowej organizacji przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędzie się 3-5 czerwca 2022 roku.

 

  necroexpo-2021-folder
  necroexpo-raport-2019
  necroexpo-cykl-szkolen-online
  necroexpo-nagroda-feniksa
Aktualności
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
PARTNERZY MEDIALNI
3-5.06.2022
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
3-5.06.2022