NECROEXPO (18-20.06.2021)

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

akcesoria funeralne na targach pogrzebowych necroexpo w kielcach

Necroexpo – branża pogrzebowa w jednym miejscu!

Od ponad 15 lat branża funeralna spotyka się w Targach Kielce.

Necroexpo to wystawa, która skupia producentów trumien, urn, a także karawanów i nagrobków. W 2019 roku wydarzenie tworzyło 105 firm z 11 krajów świata, a ekspozycję zwiedziło ponad 1500 osób.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO to wydarzenie, podczas którego firmy branży funeralnej prezentują swoje produkty. W Targach Kielce można zobaczyć między innymi urny, w tym nowoczesne urny biodegradowalne, trumny. Swoje miejsce znajdują także producenci karawanów i urządzeń służących spopielaniu zwłok. Jak co roku, tak i podczas dziewiątej już edycji NECROEXPO nie zabraknie także pokazu odzieży dla pracowników  branży pogrzebowej.

trumny na targach branży pogrzebowej necroexpo Cyfryzacja wkracza na cmentarze

Coraz większą popularnością wśród osób związanych z branżą funeralną cieszą się usługi cyfrowe. Należą do nich między innymi wirtualne księgi pogrzebowe, czy ewidencje pochowanych osób. Wśród wystawców targów NECROEXPO znajdą się także firmy zajmujące się tworzeniem portali dających możliwość rezerwacji miejsc pochówku czy bieżącej kontroli usytuowania mogił i nagrobków. Duże zainteresowanie wzbudzają także usługi geodezyjne dla cmentarzy w tym wyznaczanie kwater.

Spotkania i wydarzenia towarzyszące

Targi NECROEXPO to także szereg imprez towarzyszących. Tradycją wystawy jest giełda używanych karawanów. To inicjatywa, której celem jest wsparcie firm branży pogrzebowej, które dopiero rozpoczynają działalność. To także doskonała możliwość zakupu karawanu, który jest przecież wizytówką każdego zakładu, bez pośredników.

Pokazy florystyczne to kolejny punkt programu kieleckich targów. Wystawcy NECROEXPO przygotowują wieńce, bukiety, wiązanki i inne kwietne zdobienia,  prezentując swoje możliwości, jednocześnie podpisując umowy na dostarczanie kwiatów do zakładów pogrzebowych i  kaplic.

karawany na kieleckich targach pogrzebowych necroexpo

Tradycją wydarzenia są także szkolenia i spotkania. Zmiany w prawie pogrzebowym czy marketing dla branży funeralnej to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas najbliższej edycji targów. Warto dodać, że seminaria prowadzone są przez profesjonalistów pracujących dla firm pogrzebowych od wielu lat.  

Jeśli takie targi to tylko w Kielcach

Targi Kielce od lat, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Izba Pogrzebowa organizują ekspozycję NECROEXPO. Za wyborem kieleckiego ośrodka, jako miejsca prezentacji produktów branży funeralnej, przemawia nie tylko doświadczenie, ale także fakt, że Targi Kielce są członkiem Światowej organizacji przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędzie się 18-20 czerwca 2020 roku.

18-20.06.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
18-20.06.2021