logo-infopogrzeby-.jpg

Portal Pogrzeb-oferty.pl patronuje targom NECROEXPO 2022

02 czerwca 2022
Portal Pogrzeb-oferty.pl jest oficjalnym patronem targów pogrzebowych NECROEXPO.

Portal powstał z myślą stworzenia szerokiej oferty kompleksowych usług pogrzebowych, aby umożliwić zorganizowanie godnej ceremonii pogrzebowej w bardzo dobrej jakości oraz przystępnej cenie.

"Nie chcemy, aby wysokie koszty pochówku stały się dla Państwa przyczyną dodatkowych zmartwień, dlatego oferujemy przede wszystkim przejrzyste oferty usług firm pogrzebowych, które pomogą skupić się rodzinie i najbliższym osoby zmarłej głównie na zadumie i przeżywaniu żałoby" piszą założyciele portalu.

"Przejrzystość w branży pogrzebowej jest bardzo ważna i poprawia wizerunek całej branży oraz pomaga konsumentom w znacznym stopniu obniżenie kosztów pogrzebu przy zachowaniu wysokiej jakości. Dlatego portal pogrzeb-oferty.pl pokazuje, że można oferować usługi nie tylko nastawione wyłącznie na zysk".

 

„Godny pochówek za uczciwą cenę” to podstawa zbudowania przez nas dla Państwa portalu pogrzeb-oferty.pl.

Piękny pogrzeb nie musi oznaczać wysokich kosztów ale zawsze powinien być prowadzony z wyczuciem i delikatnością z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rodziny osoby zmarłej. Nasz cel to pomóc ludziom jak najlepiej zrealizować własne życzenia niezależnie od ich budżetu. Korzystanie jest anonimowe i możliwe dla każdego, jak również  bezpłatnie i bez zobowiązań. 

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.