IMG-20220603-100036.jpg

Giełda Używanych Karawanów na targach NECROEXPO w Kielcach. Są luksusowe marki

03 czerwca 2022
Pierwszego dnia targów NECROEXPO w Kielcach rozpoczęła się giełda używanych karawanów. Od rana ustawiają się pojazdy do handlu. Są już mercedesy i jaguar, a dojeżdżają kolejne. Wydarzenie trwa do popołudnia w niedzielę, 5 czerwca.

W piątek, 3 czerwca w Targach Kielce rozpoczęły się IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Jednym z wydarzeń towarzyszących jest Giełda Używanych Karawanów. Z samego rana ustawiały się pierwsze pojazdy i z upływem czasu docierały kolejne. Wydarzenie zakończy się ostatniego dnia targów NECROEXPO, w niedzielę, 5 czerwca. Giełda znajduje się w hali G w Targach Kielce.

IMG-20220603-100125.jpg [3.61 MB]


Jest różnorodność. Sprzedawcy oferują mercedesy z różnym wyposażeniem i w cenach. Uwagę zwraca jaguar pilato z roku 2011. Model z pełnym wyposażeniem kosztuje 250 tysięcy złotych. – To auto importowane, wersja luksusowa – mówi Jarosław Pacek, właściciel firmy JarPol-Kam z okolic Garwolina w Mazowieckim.

 

Dla porównania, podstawowa wersja nowego karawanu, prezentowanego podczas targów NECROEXPO to cena około 160 tysięcy euro. 

 

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.