285136042-398062085615343-167111321815951435-n-1.jpg

Konsorcjum Wystawców Funeralnych na targach NECROEXPO w Kielcach. Cel został osiągnięty

03 czerwca 2022
Wystawcy z branży pogrzebowej, należący do Konsorcjum Wystawców Funeralnych utworzyło specjalną strefę podczas targów NECROEXPO w Kielcach, w której rozmawiają i goszczą klientów. W zakresie współorganizacji jedynej w Polsce wystawy funeralnej działają razem i osiągają cele.

Członkowie konsorcjum to przede wszystkim dostawcy usług z branży funeralnej, którzy są jednocześnie wystawcami. Celem działań konsorcjum jest współpraca, której efekt to organizacja Polskich Targów Funeralnych liczących się na arenie europejskiej.

- Przed trzema laty, tu w Kielcach, zapadła decyzja, że my, wystawcy targów funeralnych, zapominamy o walce o rynek i w jednym szeregu stajemy do współorganizacji jedynych w kraju targów funeralnych – przypomina Aneta Zdyb, właścicielka firmy Carmen z Lublina, która była jedną z inicjatorek utworzenia konsorcjum. W tym gronie były także przedsiębiorstwa Funero, Plastmet oraz R. Sadowski.

Do takich działań przedsiębiorców zmotywowały odbywające się zbyt często targi funeralne na terenie całego kraju. W ich miejsce zamierzano zorganizować jedno duże wydarzenie co dwa lata. Konsorcjum ma występować jako podmiot w negocjacjach z Targami i ma wpływ na przebieg wydarzenia.

 

- Osiągnęliśmy cel. Wydarzenie się odbywa tak, jak sobie założyliśmy. Pośród stoisk jest strefa Konsorcjum, w której wszyscy mamy miejsce, by rozmawiać z klientami, by ich odpowiednio gościć – zaznacza Aneta Zdyb. – Następne działania i spotkanie za dwa lata.   Do Konsorcjum cały czas można dołączać. 

               Necroexpo-piatek-340.jpg [2.85 MB]

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.