Zarys.jpg

Dowiedzą się jakie mają problemy sprzedawcy branży pogrzebowej

27 maja 2022
„Najczęstsze problemy sprzedażowe w branży pogrzebowej” - to temat szkolenia, które odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo 2022. Szkolenie poprowadzi Maciej Żarys - ekspert od taktyk sprzedażowych.

Mało kto zdaje sobie sprawę jak ważnym ogniwem w naszym biznesie jest pracownik, który ma pierwszy kontakt z naszym klientem. Jest on nie tylko partnerem w merytorycznej rozmowie, ale również jest osobą odpowiedzialną za radzenie sobie z reklamacjami czy zastrzeżeniami klientów. - Czasami musi być niczym concierge, aby móc zareagować na bardzo indywidualne potrzeby klientów, którzy zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji emocjonalnej, jaką jest utrata kogoś bliskiego – uważa Maciej Żarys, który podczas targów Necroexpo poprowadzi moduł szkolenia na temat „Najczęstszych problemów sprzedażowych w branży pogrzebowej” -  Dlatego właśnie wypracowanie umiejętności u takiego pracownika jest jednym z kluczowych zadań, które należy mu postawić zanim rozpocznie pracę z klientem. To niezwykle ważne, aby nie tylko mógł dobrze rozpoznawać potrzeby klienta, ale również reagował w sytuacjach krytycznych, które mogą zagrozić rezygnacją z usługi i skierowaniem kroków do konkurencji.

Uczestnicy modułu prowadzonego przez Macieja Żarysa poznają metody, aby zwiększyć sprzedaż i dodatkowo mieć narzędzia do wypracowania standardów w firmie.

Prelekcja "Najczęstsze problemy w obsłudze klienta w branży funeralnej  i jak sobie z nimi radzić"

4 czerwca, godz 11.00, sala G3 w Hali G

Maciej Żarys. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą, szkoleniami, wdrażaniem projektów sprzedażowych podnoszących jakość usług. Działaniami nakierowanymi na podnoszenie wyników finansowych swoich klientów. Maciej Żarys absolwent Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Trenerów Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje szkolenia opiera na sprawdzonych praktykach, które pozwalają poznać typowe zachowania klientów. Takie podejście gwarantuje efektywność prowadzonych szkoleń. Od ponad dziesięciu lat  współpracuje z branżą pogrzebową dostosowując szkolenia do potrzeb  jakże specyficznej branży.

Polecane aktualności
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.