Zarys.jpg

Dowiedzą się jakie mają problemy sprzedawcy branży pogrzebowej

27 maja 2022
„Najczęstsze problemy sprzedażowe w branży pogrzebowej” - to temat szkolenia, które odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo 2022. Szkolenie poprowadzi Maciej Żarys - ekspert od taktyk sprzedażowych.

Mało kto zdaje sobie sprawę jak ważnym ogniwem w naszym biznesie jest pracownik, który ma pierwszy kontakt z naszym klientem. Jest on nie tylko partnerem w merytorycznej rozmowie, ale również jest osobą odpowiedzialną za radzenie sobie z reklamacjami czy zastrzeżeniami klientów. - Czasami musi być niczym concierge, aby móc zareagować na bardzo indywidualne potrzeby klientów, którzy zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji emocjonalnej, jaką jest utrata kogoś bliskiego – uważa Maciej Żarys, który podczas targów Necroexpo poprowadzi moduł szkolenia na temat „Najczęstszych problemów sprzedażowych w branży pogrzebowej” -  Dlatego właśnie wypracowanie umiejętności u takiego pracownika jest jednym z kluczowych zadań, które należy mu postawić zanim rozpocznie pracę z klientem. To niezwykle ważne, aby nie tylko mógł dobrze rozpoznawać potrzeby klienta, ale również reagował w sytuacjach krytycznych, które mogą zagrozić rezygnacją z usługi i skierowaniem kroków do konkurencji.

Uczestnicy modułu prowadzonego przez Macieja Żarysa poznają metody, aby zwiększyć sprzedaż i dodatkowo mieć narzędzia do wypracowania standardów w firmie.

Prelekcja "Najczęstsze problemy w obsłudze klienta w branży funeralnej  i jak sobie z nimi radzić"

4 czerwca, godz 11.00, sala G3 w Hali G

Maciej Żarys. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą, szkoleniami, wdrażaniem projektów sprzedażowych podnoszących jakość usług. Działaniami nakierowanymi na podnoszenie wyników finansowych swoich klientów. Maciej Żarys absolwent Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Trenerów Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje szkolenia opiera na sprawdzonych praktykach, które pozwalają poznać typowe zachowania klientów. Takie podejście gwarantuje efektywność prowadzonych szkoleń. Od ponad dziesięciu lat  współpracuje z branżą pogrzebową dostosowując szkolenia do potrzeb  jakże specyficznej branży.

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.