Helena.PNG

Portrety funeralne na płótnie na NECROEXPO 2022

04 maja 2022
E.GRAMI zaprezentuje PORTRET POGRZEBOWY PIĘKNA HELENA - NA ZAWSZE podczas targów Necroexpo.

PORTRET POGRZEBOWY, stanowi niezastąpiony element ceremonii pożegnania.

Piękny, duży obraz, wykonany na płótnie i obciągnięty na blejtramie malarskiej.

Dotychczas był trudno dostępny, w krótkim czasie realizacji i dobrej jakości.

Teraz, profesjonalnie wykonany, może być dostarczony już dzień po zamówieniu ku zadowoleniu Rodziny i prestiżowi Firmy Pogrzebowej.

Prezentacja PORTRETU POGRZEBOWEGO pod nazwą PIĘKNA HELENA - NA ZAWSZE

odbędzie się w piątek i sobotę o godzinie 14.00 w Sali G-3

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska E.GRAMI – G-68, gdzie będą prezentowane inne,

cieszące się powodzeniem produkty. W tym, subtelne i skuteczne formy reklamy.

E.GRAMI zachęca do przyjęcia karty promocyjnej i skorzystania z rabatów, z którymi Firma świętuje 25 lat działalności na rynku.

nowe-Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-M.Grodecki-13.png [279.48 KB]

 

Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.