Helena.PNG

Portrety funeralne na płótnie na NECROEXPO 2022

04 maja 2022
E.GRAMI zaprezentuje PORTRET POGRZEBOWY PIĘKNA HELENA - NA ZAWSZE podczas targów Necroexpo.

PORTRET POGRZEBOWY, stanowi niezastąpiony element ceremonii pożegnania.

Piękny, duży obraz, wykonany na płótnie i obciągnięty na blejtramie malarskiej.

Dotychczas był trudno dostępny, w krótkim czasie realizacji i dobrej jakości.

Teraz, profesjonalnie wykonany, może być dostarczony już dzień po zamówieniu ku zadowoleniu Rodziny i prestiżowi Firmy Pogrzebowej.

Prezentacja PORTRETU POGRZEBOWEGO pod nazwą PIĘKNA HELENA - NA ZAWSZE

odbędzie się w piątek i sobotę o godzinie 14.00 w Sali G-3

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska E.GRAMI – G-68, gdzie będą prezentowane inne,

cieszące się powodzeniem produkty. W tym, subtelne i skuteczne formy reklamy.

E.GRAMI zachęca do przyjęcia karty promocyjnej i skorzystania z rabatów, z którymi Firma świętuje 25 lat działalności na rynku.

nowe-Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-M.Grodecki-13.png [279.48 KB]

 

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.