funeral-system.jpg

Zaprezentują najnowsze oprogramowanie dla firm pogrzebowych

18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
Na stoisku zaprezentowane zostanie oprogramowanie do obsługi firm pogrzebowych i krematoriów:
FUNERAL SYSTEM
CREMATORY SYSTEM
KLEPSYDRA

Funeral System dostosowany jest wyłącznie do potrzeb i specyfiki branży pogrzebowej. Program ma pomagać w codziennej pracy firmy, bez względu na jej wielkość oraz miejsce prowadzonej działalności. Program zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta, a także kontroluje zdarzenia zachodzące w firmie pogrzebowej.

 

Używając programu Funeral System:

 • kontrolujesz swoją firmę
 • kończysz z ręcznym wypisywaniem dokumentów
 • oszczędzasz czas
 • zwiększasz zadowolenie klientów
 • zdobywasz przewagę nad konkurencją
 • zmniejszasz koszty
 • stajesz się nowoczesnym zakładem pogrzebowym
 
Oto szczegółowy opis najważniejszych funkcji:
 • program tylko i wyłącznie pogrzebowy, odpowiadający potrzebą branży

 • zawiera funkcjonalność wielu programów (program do fakturowania, magazynowy, do drukowania klepsydr)

 • równoległa praca na różnych stanowiskach i lokalizacjach

 • profesjonalna obsługa klienta (klient składa tylko kilka podpisów na dokumentach, automatycznie jest informowany o kosztach z pogrzebu)

 • możliwość zaplanowania pogrzebu (stworzenie dokumentacji, zaplanowanie czynności logistycznych, informacje dla pracowników zakładu pogrzebowego)

 • szeroka baza potrzebnych dokumentów pogrzebowych (elegancki wygląd)

 • dane wprowadzane tylko raz do programu - przenoszone są na dokumenty pogrzebowe, faktury, klepsydry - oszczędność czasu, zmniejsza możliwość popełnienia błędu (dostęp do informacji dla osób zarządzających, wzajemna kontrola pracowników)

 • szybkie i łatwe fakturowanie, dostosowane do potrzeb branży pogrzebowej (specyfikacja pogrzebowa);

 • łatwe zarządzanie kontrola stanu magazynu, graficzna prezentacja towarów (możliwość zdalnego obsłużenia klienta poza siedzibą firmy)

 • kalendarze on-line dotyczące rezerwacji do pogrzebu karawanu, sali do pożegnań, sali organizacji stypy (zabezpiecza przed dokonaniem podwójnej rezerwacji)

 • drukowanie klepsydr (pełna swoboda tworzenia treści, wzory graficzne, import danych ze zlecenia)

 • większa kontrola nad danymi pozwala zaoszczędzić czas

 • bezpieczeństwo danych, dane przechowywane na serwerze zewnętrznym

Funeral System został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, bez zbędnego klikania myszką, atrakcyjny wizualnie i wydajny. Firma zapewnia wsparcie w postaci lekcji wideo dołączonych do każdego programu oraz telefoniczny dział pomocy.

Polecane aktualności
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.
03 czerwca 2022
Wizerunek dużych podziałów ciąży na branży pogrzebowej w całym kraju. Mówiono o tym, podczas prelekcji pod hasłem Quo Vadis branżo funeralna – nowe wyzwania „Razem czy Osobno”, jaka została przeprowadzona podczas targów NECROEXPO w Kielcach.