t22.png

Trumny od Calvarianum na NECROEXPO

31 maja 2022
Producent trumien, firma Calvarianum będzie jednym z wystawców na targach funeralnych NECROEXPO. Na stoisku firma pokaże trumny w wersjach klasycznych, zdobionych oraz kilka trumien nietypowych.

Calvarianum jest firmą o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki latom ciężkiej pracy firmie udało się udoskonalić wszystkie nasze produkty oraz osiągnąć bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Oferujemy wysokiej jakości trumny, a także fachowe wsparcie w ich wyborze.

Calvarianum działa w branży stolarskiej od 44 lat oferując produkty najwyższej jakości. Atutem firmy jest szeroka oferta produktowa oraz możliwość wprowadzania nowych modeli w krótkim czasie. Producent jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym potrzebom.

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.