E743CD61-E309-4DE2-B4A7-EEDDC7725848.jpeg

Morpheus na NECROEXPO

28 kwietnia 2022
MORPHEUS Pojazdy Specjalne Józef Lubecki przedstawi swoją ofertę flotową na najbliższych targach NECROEXPO 2022. Wydarzenie odbędzie się 3-5 czerwca. Firma od lat jest znana jako producent specjalistycznych pojazdów wykorzystywanych w branży pogrzebowej.

Firma Morpheus Pojazdy Specjalne rozpoczęła działalność w 2006r.
Przez ten czas firma zajmowała się produkcją elementów z włókna szklanego, zdobywając w ten sposób doświadczenie w modyfikacji pojazdów.
We wrześniu 2013 r. przystąpili do budowy pojazdu z zabudową funeralną na bazie Mercedesa S Klasy W221.
W związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na tego typu zabudowy, w roku 2015 Morpheus uruchomił produkcję zabudowy funeralnej na autach dostawczych.

Wykonują zabudowy na bazie aut Mercedes Vito model W447, Volkswagen T5 T6, Opel Vivaro, Renault Trafic.
Do chwili obecnej udoskonalili 3 typy zabudowy.

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.