Necro-patronMedialny-FUNER1200x627px-1.jpg

Funer.com.pl - oficjalnym patronem targów Necroexpo

01 czerwca 2022
FUNER - ogólnopolski portal skierowany do osób po stracie i przedsiębiorców pogrzebowych jest oficjalnym patronem targów NECROEXPO 2022!

Serwis internetowy Funer od ponad 10 lat w szeroki sposób promuje zakłady pogrzebowe, umożliwia dodanie darmowego nekrologu multimedialnego osobom po stracie, dostarcza szczegółowych porad związanych z pogrzebem i żałobą, oraz pomaga odnaleźć przedsiębiorcom z branży pogrzebowej dostawców towarów czy usług.

Portal funer.com.pl prowadzi agencja Brainbox®, która specjalizuje się w obsłudze marketingu internetowego firm z branży funeralnej. W gronie patronów medialnych Targów NECROEXPO 2022 znalazły się także, równie popularne serwisy funeralne UsługiPogrzebowe.com.pl i Mementis.com.pl należące do firmy Brainbox.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu Funer podczas targów, na stoisku nr. F17.

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.