kp-192-2022-net-1.jpg

„Kultura Pogrzebu” oficjalnym patronem NECROEXPO

31 maja 2022
„Kultura Pogrzebu” – jedno z najważniejszych czasopism branży funeralnej objęła swoim patronatem targi NECROEXPO 2022. „Kultura Pogrzebu” jest bezpłatnym czasopismem branży pogrzebowej w Polsce wydawanym od 2004 roku. W magazynie znajdują się zarówno teksty uznanych autorów i ekspertów, jak i praktyczne informacje przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej związanej z branżą funeralną.

Na łamach magazynu znajdziecie Państwo informacje o nowych produktach, usługach, zwyczajach pogrzebowych, społeczno-psychologicznych aspektach śmierci oraz funeralne ciekawostki z kraju i zagranicy.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych, publikujemy opinie i komentarze psychologów, administratorów cmentarzy oraz przedsiębiorców pogrzebowych. Jesteśmy obecni na targach branżowych w kraju i wielu zagranicznych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stanowiska magazynu na targach Necroexpo by zapisać się do grona prenumeratorów lub porozmawiać o tym, co chcielibyście Państwo przeczytać na jego łamach.

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.