kp-192-2022-net-1.jpg

„Kultura Pogrzebu” oficjalnym patronem NECROEXPO

31 maja 2022
„Kultura Pogrzebu” – jedno z najważniejszych czasopism branży funeralnej objęła swoim patronatem targi NECROEXPO 2022. „Kultura Pogrzebu” jest bezpłatnym czasopismem branży pogrzebowej w Polsce wydawanym od 2004 roku. W magazynie znajdują się zarówno teksty uznanych autorów i ekspertów, jak i praktyczne informacje przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej związanej z branżą funeralną.

Na łamach magazynu znajdziecie Państwo informacje o nowych produktach, usługach, zwyczajach pogrzebowych, społeczno-psychologicznych aspektach śmierci oraz funeralne ciekawostki z kraju i zagranicy.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych, publikujemy opinie i komentarze psychologów, administratorów cmentarzy oraz przedsiębiorców pogrzebowych. Jesteśmy obecni na targach branżowych w kraju i wielu zagranicznych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stanowiska magazynu na targach Necroexpo by zapisać się do grona prenumeratorów lub porozmawiać o tym, co chcielibyście Państwo przeczytać na jego łamach.

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.