Mementis.png

Mementis® - Zadbamy o wszystko. Powrót na rynek funeralny w wielkim stylu.

21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.

Mementis® to marka, która na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Początkowo pod tą nazwą funkcjonowała sieć zakładów pogrzebowych i związany z nią serwis funeralny założony przez Marka Zmysłowskiego. Dzisiaj dzięki firmie Brainbox serwis Mementis® powraca w wielkim stylu. O sile polskiego rynku funeralnego stanowią dziesiątki rodzinnych przedsiębiorstw, a nie sieci,  zmienia się oblicze marki Mementis®.

Firma Brainbox® to lider nowoczesnych rozwiązań dla branży funeralnej z kategorii marketingu internetowego. Firma prowadzi cieszące się od lat rosnącą popularnością portale Funer.com.pl  i UslugiPogrzebowe.com.pl. Jest też autorem dziesiątek nowoczesnych stron internetowych dla firm z branży funeralnej oraz autorskich rozwiązań nekrologów multimedialnych: e-Nekrologi.com oraz transmisji z pogrzebów: PogrzebyOnline.com

Mementis-Print-Screen.PNG [364.79 KB] To, co wyróżnia serwis Mementis® to fakt, że od samego początku ma być to serwis kategorii premium wprowadzający nowe funkcjonalności względem wcześniejszych platform. Rozwiązanie z tzw. najwyższej półki dedykowane są dotychczasowym oraz nowych klientów, chcących związać się z firmą Brainbox. W celu promowania firmy w serwisie  Mementis® należy prowadzić zakład bądź dom pogrzebowy o uznanej w lokalnym środowisku renomie oraz posiadać dobre opinie w swoich prezentacjach na portalach Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl.

Prezentacje firm zawierają wiele nowinek technicznych i współpracują od samego początku z kontami w Social Mediach. Firmy reklamowane na Mementis® promowane będą jednocześnie na kontach Facebook, YouTube i Instagram. Każda prezentacja napisana jest w sposób bardzo obszerny i unikalny, co ma również gwarantować wyświetlanie w wyszukiwarce. Serwis jest w pełni responsywny, więc prezentacja firmy będzie doskonale wyglądać zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie. Użytkownicy będą posiadać łatwy dostęp do informacji za pomocą użytych nowoczesnych technologii m.in.: kodów QR z kontaktem, modułów opinii, klikalnych numerów telefonów czy wystąpień prezenterki streszczających ofertę w formie video i powtarzającej całodobowy numer telefonu, co szczególnie przypadnie do gustu osobom starszym, niedowidzącym i tym, które preferują słuchanie od czytania.

Do serwisu została wprowadzona zasada wyłączności. Oznacza to, że w serwisie promuje się wyłącznie jedną firmę pogrzebową na dane miasto lub jedną firmę transportową na dany kraj. Wyjątek stanowi stolica Polski, gdzie najlepsze zakłady i domy pogrzebowe podzielone są na dzielnice Warszawy. Taka forma prowadzenia portalu jest podkreśleniem uznania dla firm wyróżniających się pod względem jakości świadczonych usług i spełniających wymagające kryteria Mementis®.

Mementis.com.pl - tylko najlepsze zakłady pogrzebowe

Celem istnienia serwisu Mementis® jest ułatwienie znalezienia pogrążonym w żałobie rodzinom uczciwego pod każdym względem zakładu pogrzebowego lub firmy sprowadzającej ciała zmarłych do kraju. Serwis funeralny Mementis® jest jedynym portalem branżowym premium, który może zaoferować prezentacje najlepszych z najlepszych. Wart podkreślenia jest także fakt, że budowa i sposób działania portalu wyklucza handel informacjami o zgonach i podszywanie się pod inne podmioty. Prezentowane rozwiązania mają za zadanie skracać czas niezbędny na kontakt rodziny z konkretną firmą i ułatwić jej dotarcie do informacji, dając pogląd oferty - bez opłacanych finalnie z kieszeni rodzin pośredników i osób trudniących się nagabywaniem.

Mementis® - Zadbamy o wszystko

Organizacja pogrzebu wiąże się z najtrudniejszym i najsmutniejszym momentem w życiu każdego człowieka. Właśnie w tym czasie pojawia się najwięcej pytań dotyczących organizacji pogrzebu. W serwisie pogrzebowym Mementis® można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kwestii organizacyjnych oraz wszelkich niezbędnych procedur. Tym samym portal stanowi źródło wiedzy dla osób po stracie. To, co jest wyjątkowo ważne to fakt, że serwis Mementis® dla osób szukających pomocy jest bezpłatny i NIE pobiera od rodzin opłat za korzystanie z danych - w tym kosztów przerzuconych na klienta w koszcie usługi. Portal prezentuje tylko rzetelne firmy z ich prawdziwymi numerami telefonów. Jest to więc serwis wykonany z myślą o użytkowniku - osobie w żałobie. 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.
20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.
19 maja 2022
BAUTEX - producent profesjonalnych zabudów do samochodów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na tegorocznym NECROEXPO.
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.