Mementis.png

Mementis® - Zadbamy o wszystko. Powrót na rynek funeralny w wielkim stylu.

21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.

Mementis® to marka, która na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Początkowo pod tą nazwą funkcjonowała sieć zakładów pogrzebowych i związany z nią serwis funeralny założony przez Marka Zmysłowskiego. Dzisiaj dzięki firmie Brainbox serwis Mementis® powraca w wielkim stylu. O sile polskiego rynku funeralnego stanowią dziesiątki rodzinnych przedsiębiorstw, a nie sieci,  zmienia się oblicze marki Mementis®.

Firma Brainbox® to lider nowoczesnych rozwiązań dla branży funeralnej z kategorii marketingu internetowego. Firma prowadzi cieszące się od lat rosnącą popularnością portale Funer.com.pl  i UslugiPogrzebowe.com.pl. Jest też autorem dziesiątek nowoczesnych stron internetowych dla firm z branży funeralnej oraz autorskich rozwiązań nekrologów multimedialnych: e-Nekrologi.com oraz transmisji z pogrzebów: PogrzebyOnline.com

Mementis-Print-Screen.PNG [364.79 KB] To, co wyróżnia serwis Mementis® to fakt, że od samego początku ma być to serwis kategorii premium wprowadzający nowe funkcjonalności względem wcześniejszych platform. Rozwiązanie z tzw. najwyższej półki dedykowane są dotychczasowym oraz nowych klientów, chcących związać się z firmą Brainbox. W celu promowania firmy w serwisie  Mementis® należy prowadzić zakład bądź dom pogrzebowy o uznanej w lokalnym środowisku renomie oraz posiadać dobre opinie w swoich prezentacjach na portalach Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl.

Prezentacje firm zawierają wiele nowinek technicznych i współpracują od samego początku z kontami w Social Mediach. Firmy reklamowane na Mementis® promowane będą jednocześnie na kontach Facebook, YouTube i Instagram. Każda prezentacja napisana jest w sposób bardzo obszerny i unikalny, co ma również gwarantować wyświetlanie w wyszukiwarce. Serwis jest w pełni responsywny, więc prezentacja firmy będzie doskonale wyglądać zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie. Użytkownicy będą posiadać łatwy dostęp do informacji za pomocą użytych nowoczesnych technologii m.in.: kodów QR z kontaktem, modułów opinii, klikalnych numerów telefonów czy wystąpień prezenterki streszczających ofertę w formie video i powtarzającej całodobowy numer telefonu, co szczególnie przypadnie do gustu osobom starszym, niedowidzącym i tym, które preferują słuchanie od czytania.

Do serwisu została wprowadzona zasada wyłączności. Oznacza to, że w serwisie promuje się wyłącznie jedną firmę pogrzebową na dane miasto lub jedną firmę transportową na dany kraj. Wyjątek stanowi stolica Polski, gdzie najlepsze zakłady i domy pogrzebowe podzielone są na dzielnice Warszawy. Taka forma prowadzenia portalu jest podkreśleniem uznania dla firm wyróżniających się pod względem jakości świadczonych usług i spełniających wymagające kryteria Mementis®.

Mementis.com.pl - tylko najlepsze zakłady pogrzebowe

Celem istnienia serwisu Mementis® jest ułatwienie znalezienia pogrążonym w żałobie rodzinom uczciwego pod każdym względem zakładu pogrzebowego lub firmy sprowadzającej ciała zmarłych do kraju. Serwis funeralny Mementis® jest jedynym portalem branżowym premium, który może zaoferować prezentacje najlepszych z najlepszych. Wart podkreślenia jest także fakt, że budowa i sposób działania portalu wyklucza handel informacjami o zgonach i podszywanie się pod inne podmioty. Prezentowane rozwiązania mają za zadanie skracać czas niezbędny na kontakt rodziny z konkretną firmą i ułatwić jej dotarcie do informacji, dając pogląd oferty - bez opłacanych finalnie z kieszeni rodzin pośredników i osób trudniących się nagabywaniem.

Mementis® - Zadbamy o wszystko

Organizacja pogrzebu wiąże się z najtrudniejszym i najsmutniejszym momentem w życiu każdego człowieka. Właśnie w tym czasie pojawia się najwięcej pytań dotyczących organizacji pogrzebu. W serwisie pogrzebowym Mementis® można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kwestii organizacyjnych oraz wszelkich niezbędnych procedur. Tym samym portal stanowi źródło wiedzy dla osób po stracie. To, co jest wyjątkowo ważne to fakt, że serwis Mementis® dla osób szukających pomocy jest bezpłatny i NIE pobiera od rodzin opłat za korzystanie z danych - w tym kosztów przerzuconych na klienta w koszcie usługi. Portal prezentuje tylko rzetelne firmy z ich prawdziwymi numerami telefonów. Jest to więc serwis wykonany z myślą o użytkowniku - osobie w żałobie. 

Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.