Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Mementis.png

Mementis® - Zadbamy o wszystko. Powrót na rynek funeralny w wielkim stylu.

21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.

Mementis® to marka, która na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Początkowo pod tą nazwą funkcjonowała sieć zakładów pogrzebowych i związany z nią serwis funeralny założony przez Marka Zmysłowskiego. Dzisiaj dzięki firmie Brainbox serwis Mementis® powraca w wielkim stylu. O sile polskiego rynku funeralnego stanowią dziesiątki rodzinnych przedsiębiorstw, a nie sieci,  zmienia się oblicze marki Mementis®.

Firma Brainbox® to lider nowoczesnych rozwiązań dla branży funeralnej z kategorii marketingu internetowego. Firma prowadzi cieszące się od lat rosnącą popularnością portale Funer.com.pl  i UslugiPogrzebowe.com.pl. Jest też autorem dziesiątek nowoczesnych stron internetowych dla firm z branży funeralnej oraz autorskich rozwiązań nekrologów multimedialnych: e-Nekrologi.com oraz transmisji z pogrzebów: PogrzebyOnline.com

Mementis-Print-Screen.PNG [364.79 KB] To, co wyróżnia serwis Mementis® to fakt, że od samego początku ma być to serwis kategorii premium wprowadzający nowe funkcjonalności względem wcześniejszych platform. Rozwiązanie z tzw. najwyższej półki dedykowane są dotychczasowym oraz nowych klientów, chcących związać się z firmą Brainbox. W celu promowania firmy w serwisie  Mementis® należy prowadzić zakład bądź dom pogrzebowy o uznanej w lokalnym środowisku renomie oraz posiadać dobre opinie w swoich prezentacjach na portalach Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl.

Prezentacje firm zawierają wiele nowinek technicznych i współpracują od samego początku z kontami w Social Mediach. Firmy reklamowane na Mementis® promowane będą jednocześnie na kontach Facebook, YouTube i Instagram. Każda prezentacja napisana jest w sposób bardzo obszerny i unikalny, co ma również gwarantować wyświetlanie w wyszukiwarce. Serwis jest w pełni responsywny, więc prezentacja firmy będzie doskonale wyglądać zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie. Użytkownicy będą posiadać łatwy dostęp do informacji za pomocą użytych nowoczesnych technologii m.in.: kodów QR z kontaktem, modułów opinii, klikalnych numerów telefonów czy wystąpień prezenterki streszczających ofertę w formie video i powtarzającej całodobowy numer telefonu, co szczególnie przypadnie do gustu osobom starszym, niedowidzącym i tym, które preferują słuchanie od czytania.

Do serwisu została wprowadzona zasada wyłączności. Oznacza to, że w serwisie promuje się wyłącznie jedną firmę pogrzebową na dane miasto lub jedną firmę transportową na dany kraj. Wyjątek stanowi stolica Polski, gdzie najlepsze zakłady i domy pogrzebowe podzielone są na dzielnice Warszawy. Taka forma prowadzenia portalu jest podkreśleniem uznania dla firm wyróżniających się pod względem jakości świadczonych usług i spełniających wymagające kryteria Mementis®.

Mementis.com.pl - tylko najlepsze zakłady pogrzebowe

Celem istnienia serwisu Mementis® jest ułatwienie znalezienia pogrążonym w żałobie rodzinom uczciwego pod każdym względem zakładu pogrzebowego lub firmy sprowadzającej ciała zmarłych do kraju. Serwis funeralny Mementis® jest jedynym portalem branżowym premium, który może zaoferować prezentacje najlepszych z najlepszych. Wart podkreślenia jest także fakt, że budowa i sposób działania portalu wyklucza handel informacjami o zgonach i podszywanie się pod inne podmioty. Prezentowane rozwiązania mają za zadanie skracać czas niezbędny na kontakt rodziny z konkretną firmą i ułatwić jej dotarcie do informacji, dając pogląd oferty - bez opłacanych finalnie z kieszeni rodzin pośredników i osób trudniących się nagabywaniem.

Mementis® - Zadbamy o wszystko

Organizacja pogrzebu wiąże się z najtrudniejszym i najsmutniejszym momentem w życiu każdego człowieka. Właśnie w tym czasie pojawia się najwięcej pytań dotyczących organizacji pogrzebu. W serwisie pogrzebowym Mementis® można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kwestii organizacyjnych oraz wszelkich niezbędnych procedur. Tym samym portal stanowi źródło wiedzy dla osób po stracie. To, co jest wyjątkowo ważne to fakt, że serwis Mementis® dla osób szukających pomocy jest bezpłatny i NIE pobiera od rodzin opłat za korzystanie z danych - w tym kosztów przerzuconych na klienta w koszcie usługi. Portal prezentuje tylko rzetelne firmy z ich prawdziwymi numerami telefonów. Jest to więc serwis wykonany z myślą o użytkowniku - osobie w żałobie. 

Polecane aktualności
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.