primatech.jpg

Nosze do profesjonalnego użytku na NECROEXPO

01 czerwca 2022
Firma Prima Tech, zajmująca się produkcją noszy podbierakowych i transportowych do celów medycznych i pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022.

Prima Tech S.C. to firma posiadająca duże doświadczenie w imporcie zarówno drobnych produktów jak i skomplikowanych urządzeń oraz linii technologicznych. Wykwalifikowana kadra ukierunkowana na potrzeby klientów zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Oferta Prima Tech skierowana jest do wszystkich firm, instytucji oraz osób prywatnych, którzy poszukują maszyn, urządzeń oraz towarów w dowolnej branży.

Prima-Tech S.C. od ponad 10 lat zajmuje się importem i exportem towarów na całym świecie. Firma szczególnie duże doświadczenie posiada w handlu towarami z krajów Dalekiego Wschodu. Klientom oferowana jest pomoc w wyszukaniu interesujących towarów, sprawdzenie wiarygodności firmy chińskiej, kalkulację kosztów transportu oraz jego organizację, określenie wysokości kosztów oraz opłat ponoszonych po stronie polskiej.

 

KOŁA SCHODOWE DO NOSZY

DSC-2190.png [7.07 MB]

 

- szybki i prosty montaż za pomocą pokręteł

- regulowany rozstaw

- umożliwia bezpieczny transport na schodach

- uniwersalna przystawka, która pasuje do następujących noszy :

 • nosze standard
 • nosze standard z podnóżkiem
 • nosze MAX z przykryciem
 • nosze z sakwą
 • nosze moro
 • nosza składane w krzesło

Wymiary :

 • długość 77 cm
 • wyskość  33 cm
 • szerokość  33 cm

 

NOSZE TRANSPORTOWE MAX Z PRZYKRYCIEM

Nosze transportowe z przykryciem MAX - CZARNE 

BESTSELLER!

STABILNA I LEKKA KONSTRUKCJA

Nosze wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co sprawia, że są lekkie. Obszycie noszy wraz z pokrowcem są z wytrzymałego materiału łatwego do utrzymania w czystości. 

WODOODPORNY MATERIAŁ

Nosze wykonane są z wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu materiału PVC. W dotyku przypomina plandekę. Cechuje go duża wytrzymałość mechaniczna oraz wodoodporność. 

SKŁADANA KONSTRUKCJA

Maxy są najdłuższym modelem noszy do transportu zwłok, dodatkowo wyposażone są w podpórkę pod stopy oraz wszyty pokrowiec. Profil ułatwia trzymania noszy, a składane kółka - ich transport. 

 

Torba na nosze oraz dodatkowe obszycie do kupienia osobno, w dziale AKCESORIA. 

ZESTAW ZAWIERA:

- nosze z wszytym pokrowcem - 1szt 

- pasy spinające - 2szt

DANE TECHNICZNE:

wymiary rozłożone: 207 x 53 x 35cm

wymiary złożone: 108 x 53 x 12cm

max. obciążenie: 160kg   

 

NOSZE PODBIERAKOWE ŻÓŁTE

primatech.jpg [120.82 KB]

Nosze podbierakowe 

 • wykonane z bardzo wytrzymałego HDPE
 • możliwość rozdzielenia noszy na 2 części
 • długość noszy można dostosować do rannego
 • 12szt uchwytów zdystansowanych od podłoża
 • powierzchnia noszy jest łatwa do czyszczenia i nie przepuszczalna dla płynów

Zestaw noszy podbierakowych zawiera:

 • nosze podbierakowe żółte
 • 3szt pasów AF036 AUTO (z czerwonym przyciskiem)

Dane techniczne:

Długość: 120 - 210cm

Szerokość: 45cm

Wysokość: 7cm

Max. obciążenie: 160kg

Polecane aktualności
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.