Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-AnetaZdyb.jpg

Pokazy mody pogrzebowej na Necroexpo 2022

27 kwietnia 2022
Podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo przeprowadzony zostanie prezentacja odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych.
Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-IzabelaZarzyka.jpg [281.96 KB] Prezentacje przygotowała firma Carmen - akcesoria pogrzebowe z Lublina.
Jak piszę o sobie firma:

"Odzież dla obsługi zakładów pogrzebowych to wizytówka firmy, ale my w Carmen wiemy, że ma być to również MODNA odzież!

Podczas tegorocznych targów Necroexpo chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego świata mody! W trakcie pokazu zaprezentujemy nasze tegoroczne nowości oraz topowe produkty, które od lat goszczą w ofercie. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć odzież wierzchnią, garnitury, koszule i dodatki. Przedstawiciele handlowi firmy Carmen zaprezentują jak modnie nosić odzież, tak, aby każdy z Państwa miał możliwość przekonania się o jakości naszych produktów.

Dzięki bliskiej współpracy z Klientami, wsłuchiwaniu się w ich potrzeby oraz sugestie staliśmy się liderem- producentem odzieży dla obsługi zakładów pogrzebowych. W ciągu minionych lat zrealizowaliśmy wiele zamówień zarówno tych standardowych jaki i stworzonych według indywidualnych projektów naszych Klientów.

W Carmen wiemy jak uszyć modną odzież dla pracowników zakładów pogrzebowych. Wiele firm z branży zaufało nam i do dziś są naszymi stałymi Klientami. Zapraszamy i Państwa do współpracy!"

Prezentacja odzieży dla pracowników pogrzebowych.
3 i 4 czerwca o 10:30. Scena w hali G
Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.