Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-AnetaZdyb.jpg

Pokazy mody pogrzebowej na Necroexpo 2022

27 kwietnia 2022
Podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo przeprowadzony zostanie prezentacja odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych.
Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-IzabelaZarzyka.jpg [281.96 KB] Prezentacje przygotowała firma Carmen - akcesoria pogrzebowe z Lublina.
Jak piszę o sobie firma:

"Odzież dla obsługi zakładów pogrzebowych to wizytówka firmy, ale my w Carmen wiemy, że ma być to również MODNA odzież!

Podczas tegorocznych targów Necroexpo chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego świata mody! W trakcie pokazu zaprezentujemy nasze tegoroczne nowości oraz topowe produkty, które od lat goszczą w ofercie. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć odzież wierzchnią, garnitury, koszule i dodatki. Przedstawiciele handlowi firmy Carmen zaprezentują jak modnie nosić odzież, tak, aby każdy z Państwa miał możliwość przekonania się o jakości naszych produktów.

Dzięki bliskiej współpracy z Klientami, wsłuchiwaniu się w ich potrzeby oraz sugestie staliśmy się liderem- producentem odzieży dla obsługi zakładów pogrzebowych. W ciągu minionych lat zrealizowaliśmy wiele zamówień zarówno tych standardowych jaki i stworzonych według indywidualnych projektów naszych Klientów.

W Carmen wiemy jak uszyć modną odzież dla pracowników zakładów pogrzebowych. Wiele firm z branży zaufało nam i do dziś są naszymi stałymi Klientami. Zapraszamy i Państwa do współpracy!"

Prezentacja odzieży dla pracowników pogrzebowych.
3 i 4 czerwca o 10:30. Scena w hali G
Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.