Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Projekt-bez-tytulu-2.png

Necroexpo jednoczy branżę!

10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.

Celem targów jest pokazanie jak najszerszej oferty produktowej przedsiębiorców funeralnych. Dlatego, jako organizatorzy Necroexpo zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału wszystkie izby, stowarzyszenia i instytucje funeralne w kraju.

Przedkładamy pismo, które zostało skierowane do przedstawicieli wszystkich instytucji reprezentujących firmy pogrzebowe w Polsce.

Targi Necoroexpo są miejscem prezentacji najnowszego sprzętu i usług, których zadaniem jest wsparcie pracowników branży funeralnej. Od 15 lat wspólnie z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami organizujemy wydarzenie na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 Wiele osób i instytucji otacza swoją opieką firmy z branży funeralnej w Polsce. Choć relacje przedstawicieli tych organizacji nie zawsze są łatwe, to niezwykle cenimy każdą osobę, pracującą dla sektora pogrzebowego. Wierzymy, że ten rok jest doskonałym momentem na próbę zjednoczenia środowiska i organizacji wspólnej wystawy dla całej branży.

Początki wspólnego i skutecznego działania mogliśmy zaobserwować już podczas dwóch spotkań przedstawicieli branży, które odbyły się w Targach Kielce. Dotyczyły one uwag branży do ustawy pogrzebowej. Siedziba naszej firmy stała się platformą spotkań władz, członków izb, stowarzyszeń  i innych instytucji oraz firm działających w branży. Podczas wielogodzinnych spotkań rozmawialiśmy o zmianach przepisów dotyczących działania branży funeralnej. Konwersacje i debaty pokazały, że możliwa jest współpraca pomiędzy różnymi podmiotami funeralnymi.

Doświadczenie pokazuje, że Targi Kielce, są miejscem gdzie przedstawiciele różnych organizacji mogą działać ponad podziałami.

Targi Kielce wspólnie ze Stowarzyszeniem PIP deklarują chęć współpracy ze wszystkimi członkami izb i stowarzyszeń branży pogrzebowej nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą.  Raz jeszcze zapraszamy do współtworzenia targów Necroexpo – największego i najistotniejszego wydarzenia dla sektora usług pogrzebowych.

 Aranżacja wystaw dla różnych gałęzi przemysłu dla wszystkich firm i instytucji danej branży zawsze było dla nas priorytetem. Podczas wydarzeń organizowanych w naszym ośrodku wystawienniczym równolegle prezentują się konkurujące izby, stowarzyszenia czy instytucje branżowych. Życząc wszystkim udanych kontaktów i współpracy, zapraszamy do udziału w Necroexpo.

Polecane aktualności
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.