Projekt-bez-tytulu-2.png

Necroexpo jednoczy branżę!

10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.

Celem targów jest pokazanie jak najszerszej oferty produktowej przedsiębiorców funeralnych. Dlatego, jako organizatorzy Necroexpo zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału wszystkie izby, stowarzyszenia i instytucje funeralne w kraju.

Przedkładamy pismo, które zostało skierowane do przedstawicieli wszystkich instytucji reprezentujących firmy pogrzebowe w Polsce.

Targi Necoroexpo są miejscem prezentacji najnowszego sprzętu i usług, których zadaniem jest wsparcie pracowników branży funeralnej. Od 15 lat wspólnie z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami organizujemy wydarzenie na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 Wiele osób i instytucji otacza swoją opieką firmy z branży funeralnej w Polsce. Choć relacje przedstawicieli tych organizacji nie zawsze są łatwe, to niezwykle cenimy każdą osobę, pracującą dla sektora pogrzebowego. Wierzymy, że ten rok jest doskonałym momentem na próbę zjednoczenia środowiska i organizacji wspólnej wystawy dla całej branży.

Początki wspólnego i skutecznego działania mogliśmy zaobserwować już podczas dwóch spotkań przedstawicieli branży, które odbyły się w Targach Kielce. Dotyczyły one uwag branży do ustawy pogrzebowej. Siedziba naszej firmy stała się platformą spotkań władz, członków izb, stowarzyszeń  i innych instytucji oraz firm działających w branży. Podczas wielogodzinnych spotkań rozmawialiśmy o zmianach przepisów dotyczących działania branży funeralnej. Konwersacje i debaty pokazały, że możliwa jest współpraca pomiędzy różnymi podmiotami funeralnymi.

Doświadczenie pokazuje, że Targi Kielce, są miejscem gdzie przedstawiciele różnych organizacji mogą działać ponad podziałami.

Targi Kielce wspólnie ze Stowarzyszeniem PIP deklarują chęć współpracy ze wszystkimi członkami izb i stowarzyszeń branży pogrzebowej nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą.  Raz jeszcze zapraszamy do współtworzenia targów Necroexpo – największego i najistotniejszego wydarzenia dla sektora usług pogrzebowych.

Aranżacja wystaw dla różnych gałęzi przemysłu dla wszystkich firm i instytucji danej branży zawsze była dla nas priorytetem. Podczas wydarzeń organizowanych w naszym ośrodku wystawienniczym, równolegle prezentują się konkurujące izby, stowarzyszenia czy instytucje branżowe. Życząc wszystkim udanych kontaktów i współpracy, zapraszamy do udziału w Necroexpo.

Polecane aktualności
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.