Projekt-bez-tytulu-2.png

Necroexpo jednoczy branżę!

10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.

Celem targów jest pokazanie jak najszerszej oferty produktowej przedsiębiorców funeralnych. Dlatego, jako organizatorzy Necroexpo zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału wszystkie izby, stowarzyszenia i instytucje funeralne w kraju.

Przedkładamy pismo, które zostało skierowane do przedstawicieli wszystkich instytucji reprezentujących firmy pogrzebowe w Polsce.

Targi Necoroexpo są miejscem prezentacji najnowszego sprzętu i usług, których zadaniem jest wsparcie pracowników branży funeralnej. Od 15 lat wspólnie z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami organizujemy wydarzenie na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 Wiele osób i instytucji otacza swoją opieką firmy z branży funeralnej w Polsce. Choć relacje przedstawicieli tych organizacji nie zawsze są łatwe, to niezwykle cenimy każdą osobę, pracującą dla sektora pogrzebowego. Wierzymy, że ten rok jest doskonałym momentem na próbę zjednoczenia środowiska i organizacji wspólnej wystawy dla całej branży.

Początki wspólnego i skutecznego działania mogliśmy zaobserwować już podczas dwóch spotkań przedstawicieli branży, które odbyły się w Targach Kielce. Dotyczyły one uwag branży do ustawy pogrzebowej. Siedziba naszej firmy stała się platformą spotkań władz, członków izb, stowarzyszeń  i innych instytucji oraz firm działających w branży. Podczas wielogodzinnych spotkań rozmawialiśmy o zmianach przepisów dotyczących działania branży funeralnej. Konwersacje i debaty pokazały, że możliwa jest współpraca pomiędzy różnymi podmiotami funeralnymi.

Doświadczenie pokazuje, że Targi Kielce, są miejscem gdzie przedstawiciele różnych organizacji mogą działać ponad podziałami.

Targi Kielce wspólnie ze Stowarzyszeniem PIP deklarują chęć współpracy ze wszystkimi członkami izb i stowarzyszeń branży pogrzebowej nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą.  Raz jeszcze zapraszamy do współtworzenia targów Necroexpo – największego i najistotniejszego wydarzenia dla sektora usług pogrzebowych.

Aranżacja wystaw dla różnych gałęzi przemysłu dla wszystkich firm i instytucji danej branży zawsze była dla nas priorytetem. Podczas wydarzeń organizowanych w naszym ośrodku wystawienniczym, równolegle prezentują się konkurujące izby, stowarzyszenia czy instytucje branżowe. Życząc wszystkim udanych kontaktów i współpracy, zapraszamy do udziału w Necroexpo.

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.