Projekt-bez-tytulu-2.png

Necroexpo jednoczy branżę!

10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.

Celem targów jest pokazanie jak najszerszej oferty produktowej przedsiębiorców funeralnych. Dlatego, jako organizatorzy Necroexpo zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału wszystkie izby, stowarzyszenia i instytucje funeralne w kraju.

Przedkładamy pismo, które zostało skierowane do przedstawicieli wszystkich instytucji reprezentujących firmy pogrzebowe w Polsce.

Targi Necoroexpo są miejscem prezentacji najnowszego sprzętu i usług, których zadaniem jest wsparcie pracowników branży funeralnej. Od 15 lat wspólnie z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami organizujemy wydarzenie na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 Wiele osób i instytucji otacza swoją opieką firmy z branży funeralnej w Polsce. Choć relacje przedstawicieli tych organizacji nie zawsze są łatwe, to niezwykle cenimy każdą osobę, pracującą dla sektora pogrzebowego. Wierzymy, że ten rok jest doskonałym momentem na próbę zjednoczenia środowiska i organizacji wspólnej wystawy dla całej branży.

Początki wspólnego i skutecznego działania mogliśmy zaobserwować już podczas dwóch spotkań przedstawicieli branży, które odbyły się w Targach Kielce. Dotyczyły one uwag branży do ustawy pogrzebowej. Siedziba naszej firmy stała się platformą spotkań władz, członków izb, stowarzyszeń  i innych instytucji oraz firm działających w branży. Podczas wielogodzinnych spotkań rozmawialiśmy o zmianach przepisów dotyczących działania branży funeralnej. Konwersacje i debaty pokazały, że możliwa jest współpraca pomiędzy różnymi podmiotami funeralnymi.

Doświadczenie pokazuje, że Targi Kielce, są miejscem gdzie przedstawiciele różnych organizacji mogą działać ponad podziałami.

Targi Kielce wspólnie ze Stowarzyszeniem PIP deklarują chęć współpracy ze wszystkimi członkami izb i stowarzyszeń branży pogrzebowej nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą.  Raz jeszcze zapraszamy do współtworzenia targów Necroexpo – największego i najistotniejszego wydarzenia dla sektora usług pogrzebowych.

Aranżacja wystaw dla różnych gałęzi przemysłu dla wszystkich firm i instytucji danej branży zawsze była dla nas priorytetem. Podczas wydarzeń organizowanych w naszym ośrodku wystawienniczym, równolegle prezentują się konkurujące izby, stowarzyszenia czy instytucje branżowe. Życząc wszystkim udanych kontaktów i współpracy, zapraszamy do udziału w Necroexpo.

Polecane aktualności
23 maja 2022
Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.
20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.
19 maja 2022
BAUTEX - producent profesjonalnych zabudów do samochodów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na tegorocznym NECROEXPO.
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.