necroMeeting-postFB-1200x1200px.png

Branża funeralna znów w Kielcach! Necroexpo w formule szkoleń.

18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.

Od 15 lat Targi Kielce organizują jedną z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży pogrzebowej w Polsce. Necroexpo to spotkanie, które cenią zarówno producenci trumien, ur czy dilerzy karawanów, jak i właściciele oraz pracownicy zakładów pogrzebowych.

Rok pełen szkoleń

- 2021 rok, pomimo przełożenia targów Neceroexpo, jest niezwykle intensywny – mówi Marcin Musiał -  Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w Targach Kielce Cykl Szkoleń dla branży funeralnej – przypomina menadżer targów Necroexpo.

W ramach tego cyklu w kwietniu odbyło się wirtualne spotkanie florystyczne, a w czerwcu zainteresowani mogli wziąć udział w szkoleniu dotyczącym Marketingu i sprzedaży w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele branży spotkali się także na żywo. W maju załoga Targów Kielce zorganizowała szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii”, które cieszyło się niezwykłą popularnością.

Dawka wiedzy podczas kolejnego spotkania

Organizatorzy targów Necroexpo planują kolejne spotkanie. Już we wrześniu zapraszają do kieleckiego ośrodka na dwudniowe szkolenie. Pośród poruszonych tematów znajdą się m.in. marketing, sprzedaż, florystyka czy balsamowanie.

Uzupełnieniem oferty szkoleń będzie także możliwość prezentacji oferty przedsiębiorców na symbolicznych stoiskach przed salą konferencyjną. Organizatorzy dają także możliwość pokazania portfolio firmy w wyznaczonym bloku szkoleniowym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów i oferentów dla branży pogrzebowej oraz  przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

(MBr)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.
20 maja 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.
19 maja 2022
BAUTEX - producent profesjonalnych zabudów do samochodów pogrzebowych przedstawi swoją ofertę na tegorocznym NECROEXPO.
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.