Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
necroMeeting-postFB-1200x1200px.png

Branża funeralna znów w Kielcach! Necroexpo w formule szkoleń.

18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.

Od 15 lat Targi Kielce organizują jedną z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży pogrzebowej w Polsce. Necroexpo to spotkanie, które cenią zarówno producenci trumien, ur czy dilerzy karawanów, jak i właściciele oraz pracownicy zakładów pogrzebowych.

Rok pełen szkoleń

- 2021 rok, pomimo przełożenia targów Neceroexpo, jest niezwykle intensywny – mówi Marcin Musiał -  Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w Targach Kielce Cykl Szkoleń dla branży funeralnej – przypomina menadżer targów Necroexpo.

W ramach tego cyklu w kwietniu odbyło się wirtualne spotkanie florystyczne, a w czerwcu zainteresowani mogli wziąć udział w szkoleniu dotyczącym Marketingu i sprzedaży w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele branży spotkali się także na żywo. W maju załoga Targów Kielce zorganizowała szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii”, które cieszyło się niezwykłą popularnością.

Dawka wiedzy podczas kolejnego spotkania

Organizatorzy targów Necroexpo planują kolejne spotkanie. Już we wrześniu zapraszają do kieleckiego ośrodka na dwudniowe szkolenie. Pośród poruszonych tematów znajdą się m.in. marketing, sprzedaż, florystyka czy balsamowanie.

Uzupełnieniem oferty szkoleń będzie także możliwość prezentacji oferty przedsiębiorców na symbolicznych stoiskach przed salą konferencyjną. Organizatorzy dają także możliwość pokazania portfolio firmy w wyznaczonym bloku szkoleniowym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów i oferentów dla branży pogrzebowej oraz  przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

(MBr)

Polecane aktualności
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.