necroMeeting-postFB-1200x1200px.png

Branża funeralna znów w Kielcach! Necroexpo w formule szkoleń.

18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.

Od 15 lat Targi Kielce organizują jedną z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży pogrzebowej w Polsce. Necroexpo to spotkanie, które cenią zarówno producenci trumien, ur czy dilerzy karawanów, jak i właściciele oraz pracownicy zakładów pogrzebowych.

Rok pełen szkoleń

- 2021 rok, pomimo przełożenia targów Neceroexpo, jest niezwykle intensywny – mówi Marcin Musiał -  Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w Targach Kielce Cykl Szkoleń dla branży funeralnej – przypomina menadżer targów Necroexpo.

W ramach tego cyklu w kwietniu odbyło się wirtualne spotkanie florystyczne, a w czerwcu zainteresowani mogli wziąć udział w szkoleniu dotyczącym Marketingu i sprzedaży w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele branży spotkali się także na żywo. W maju załoga Targów Kielce zorganizowała szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii”, które cieszyło się niezwykłą popularnością.

Dawka wiedzy podczas kolejnego spotkania

Organizatorzy targów Necroexpo planują kolejne spotkanie. Już we wrześniu zapraszają do kieleckiego ośrodka na dwudniowe szkolenie. Pośród poruszonych tematów znajdą się m.in. marketing, sprzedaż, florystyka czy balsamowanie.

Uzupełnieniem oferty szkoleń będzie także możliwość prezentacji oferty przedsiębiorców na symbolicznych stoiskach przed salą konferencyjną. Organizatorzy dają także możliwość pokazania portfolio firmy w wyznaczonym bloku szkoleniowym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów i oferentów dla branży pogrzebowej oraz  przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

(MBr)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.