necroMeeting-postFB-1200x1200px.png

Branża funeralna znów w Kielcach! Necroexpo w formule szkoleń.

18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.

Od 15 lat Targi Kielce organizują jedną z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży pogrzebowej w Polsce. Necroexpo to spotkanie, które cenią zarówno producenci trumien, ur czy dilerzy karawanów, jak i właściciele oraz pracownicy zakładów pogrzebowych.

Rok pełen szkoleń

- 2021 rok, pomimo przełożenia targów Neceroexpo, jest niezwykle intensywny – mówi Marcin Musiał -  Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w Targach Kielce Cykl Szkoleń dla branży funeralnej – przypomina menadżer targów Necroexpo.

W ramach tego cyklu w kwietniu odbyło się wirtualne spotkanie florystyczne, a w czerwcu zainteresowani mogli wziąć udział w szkoleniu dotyczącym Marketingu i sprzedaży w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele branży spotkali się także na żywo. W maju załoga Targów Kielce zorganizowała szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii”, które cieszyło się niezwykłą popularnością.

Dawka wiedzy podczas kolejnego spotkania

Organizatorzy targów Necroexpo planują kolejne spotkanie. Już we wrześniu zapraszają do kieleckiego ośrodka na dwudniowe szkolenie. Pośród poruszonych tematów znajdą się m.in. marketing, sprzedaż, florystyka czy balsamowanie.

Uzupełnieniem oferty szkoleń będzie także możliwość prezentacji oferty przedsiębiorców na symbolicznych stoiskach przed salą konferencyjną. Organizatorzy dają także możliwość pokazania portfolio firmy w wyznaczonym bloku szkoleniowym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów i oferentów dla branży pogrzebowej oraz  przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

(MBr)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.