PKPP-2022-maj.jpg

Pomoc poszkodowanym na NECROEXPO

17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.

PKPP oferuje pełen zakres usług w zakresie odszkodowań za śmierć bliskiej osoby. Pomagają uzyskać zadośćuczynienie za utratę bliskiej osoby w wypadku i bezkosztowo prowadzą sprawy sądowe, dzięki czemu klient nie ponosi ryzyka.

Firma bezpłatnie weryfikuje, czy Klientowi należą się świadczenia. Klient nie ponosi żadnych konsekwencji, jeśli sprawa nie będzie rokować – PKPP bierze całe ryzyko na siebie.

Specjalizują się w uzyskiwaniu:

- odszkodowania w sprawie wypadków: komunikacyjnych, w rolnictwie, w pracy, w miejscach publicznych

- odszkodowania za zdarzenia, do których doszło za granicą,

- zadośćuczynienia za straty moralne i renty alimentacyjne dla osób, które straciły bliską osobę,

- zadośćuczynienie za krzywdę, ból i cierpienie.

Dzięki współpracy z PKPP zakład pogrzebowy  obsługuje swojego Klienta kompleksowo w tym trudnym dla niego czasie zapewniając mu nie tylko obsługę pogrzebową ale również obsługę w sprawie cywilnej i karnej.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.