IBPC-Logo.png

Prelekcje IBPC na NECROEXPO

11 maja 2022
Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko pojawi się jako wystawca oraz wsparcie merytoryczne na targach NECROEXPO 2022, ale też przedstawi serię prelekcji na tematy ważne dla branży.

IBPC przygotował następujące prelekcje:

"Projekt ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych - co nas czeka?"

Prelegenci-IBPC-Necro-1200x627px-Linkedin-Dutkiewicz2.jpg [50.94 KB]

Jeśli ustawa wejdzie w życie czekają nas rewolucyjne zmiany w funkcjonowaniu zakładów pogrzebowych i cmentarzy. Rejestr zakładów pogrzebowych i krematoriów, zmiany w prawie do grobów, ekshumacjach oraz wiele więcej. Już dzisiaj warto przygotować się na ewentualne zmiany.

"Regulamin cmentarza - zabezpieczenie interesów zarządców cmentarzy"

Prelegenci-IBPC-Necro-1200x627px-Linkedin-Dutkiewicz1.jpg [50.91 KB]

Co powinien zawierać regulamin? Jak usankcjonować pracę zakładów pogrzebowych i kamieniarzy na cmentarzu? Co z nagrobkiem przy likwidacji grobu? I o wiele więcej...

"Zasiłek pogrzebowy - jak zabezpieczyć się przed nieuczciwym klientem?"

Prelegenci-IBPC-Necro-1200x627px-Linkedin-Strawinski.jpg [60.56 KB]

Pełnomocnictwo dla zakładu pogrzebowego do ZUS-u. Czy można je odwołać? Co jeśli ZUS przeleje pieniądze na konto klienta? Jak zabezpieczyć płatność? Jak windykować należności?

Polecane aktualności
18 maja 2022
Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych krzyży obrzędowych Dykanka SMK Factory wystawi się na targach NECROEXPO. Firma będzie szukała nowych dystrybutorów.
18 maja 2022
Producent oprogramowania informatycznego dla branży pogrzebowej, firma TuSoft, zaprezentuje najnowszą wersję swojego autorskiego oprogramowania. Przy stoisku firmy będzie można zapoznać się z działaniem i korzyściami całego pakietu Funeral System.
17 maja 2022
Oleg Milinski Funeralia - Transport zwłok na Ukrainę dołączył do grona wystawców NECROEXPO 2022. Firma oferuje transport zwłok z Polski na Ukrainę, międzynarodowe usługi rytualne w zakresie transportu i kremacji zwłok obywateli RP zmarłych na Ukrainie, kremowanie zmarłych w Polsce i przekazujemy urnę z prochami na Ukrainę i współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i konsulatami Ukrainy w Polsce.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.
13 maja 2022
LDM ELECTRONIC SP. Z O.O. na tegorocznych targach NECROEXPO zaprezentuje linię profesjonalnego nagłośniania bezprzewodowego do celów pogrzebowych. Firma jest polskim producentem profesjonalnej aparatury nagłaśniającej, powermikserów, kolumn głośnikowych, a także bezprzewodowych zestawów konferencyjnych.
12 maja 2022
Trumny z szybą i metalowe trumny w stylu amerykańskim - to nowości, które na swoim stoisku zaprezentuje firma SEMAR z Żywca, wystawca tegorocznego NECROEXPO.
12 maja 2022
P.P.H.U."MAJ" TOMASZ MAJ zaprezentuje swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022! MAJ jest znanym w branży producentem trumien i urn, krzyży i ramek nagrobnych. Firma specjalizuje się w trumnach dębowych.
11 maja 2022
Czy mnogość organizacji branżowych służy poprawie całej branży, czy jak niektórzy mówią zaspokojeniu własnych ambicji czy też własnych interesów? To temat spotkania, które odbędzie się 3 czerwca, w Sali G Targów Kielce, podczas targów NECROEXPO 2022. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wolicki – Redaktor Naczelny magazynu MEMENTO i prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.