instagram-melex.jpg

Piękny jubileusz Wystawcy Targów NECROEXPO

02 lutego 2021
W tym roku we wrześniu mija pół wieku odkąd Melex Sp. z o.o. rozpoczął produkcję seryjną pojazdów elektrycznych. Pojazdy marki wielokrotnie prezentowane były podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.

Ukoronowaniem 50-letniej działalności firmy są dwie nowe linie modelowe. Pierwsza z nich to N.TRUCK, modułowy elektryczny pojazd użytkowy o DMC 3,5 tony, przeznaczony do transportu w obszarach miejskich i przemysłowych, który może przewozić ładunki aż do 2-ch ton, czyli dwa razy więcej niż dotychczasowe modele Melex czy samochody dostawcze znanych marek. Wyposażony w baterie litowe N.TRUCK, będzie się poruszał z prędkością do 70 km/h, osiągając dystans powyżej 150 km, co umożliwia pracę pojazdu przez całą dobę. Dzięki kompaktowym rozmiarom, lekkiej konstrukcji i szerokości 1500 mm, pojazd może z łatwością poruszać się w wąskich uliczkach starych miast czy wewnątrz hal magazynowych, nie zanieczyszczając powietrza. Model N.TRUCK będzie dostępny w dwóch wersjach: średni z rozstawem osi 2500 mm i długi z rozstawem osi 3000 mm. Zarówno N.TRUCK jaki i druga linia modelowa N.50, nawiązująca nazwą do jubileuszu firmy, w przyszłości mają zastąpić obecne modele. Modułowa budowa pozwoli na dowolne komponowanie zabudowy, co zwiększy szeroki wachlarz zastosowań pojazdu. Pojazdy będą podzielone na: krótkie (platforma 1950 mm), średnie (platforma 2500 mm), długie (platforma 3000 mm) oraz model 6-osobowy. Wyposażone w baterie litowe modele N.50, będą się poruszać z prędkością ok. 55 km/h, osiągając dystans powyżej 150 km. W chwili obecnej trwają testy homologacyjne prototypu obydwu modeli i proces industrializacji. Sprzedaż N.TRUCK i N.50 rozpocznie się w połowie tego roku.

(UK)

Polecane aktualności
10 listopada 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 października 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 października 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 sierpnia 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 czerwca 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 czerwca 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 czerwca 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 maja 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.