Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-Jakubowski.jpg

Przybliżą kwestię digitalizacji branży funeralnej

19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.

Mówcą będzie Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej. 

Odpowiedzią jest Silenta - czyli aplikacja do zarządzania zakładem pogrzebowym, która przede wszystkim dzięki zaawansowanej technologii, pozwala oszczędzić czas poświęcany na nieproduktywne czynności. Pamiętajmy, że są to czynności, których nie możemy wyeliminować z naszej pracy. Silenta je automatyzuje, a dzięki zaawansowanym algorytmom zapobiega pomyłkom, które mogłyby się wydarzyć wskutek czynności wykonywanych przez człowieka.

Aby zarządzanie firmą było jeszcze prostsze, Pan Robert Jakubowski wyposażył platformę w narzędzia wspierające takie jak:

  • Aplikacja mobilna - Która została stworzona po to aby właściciel firmy miał stały

dostęp do informacji o dowolnej porze i z każdego miejsca na ziemi. Co ważne,

System jest również dedykowany dla pracowników terenowych po to, aby posiadali

oni dostęp do szczegółów zleconych im prac oraz organizowanych przez nich

pogrzebów.

  • Skaner dowodów osobistych- Dzięki skanerowi dowodów osobistych wprowadzanie

danych osoby zmarłej czy zleceniodawcy do systemu trwa kilka sekund. Dodatkowo

Silenta poprzez rozbudowane algorytmy weryfikuje poprawność tych danych, co

niweluje błędy.

  • ID-BOX- Autorskie urządzenie zaprojektowane od podstaw na potrzeby aplikacji.

Stworzone po to, aby jeszcze sprawniej zarządzać prosektorium. Specjalna drukarka

umożliwia wydrukowanie opasek identyfikacyjnych dla zmarłego za pomocą jednego

kliknięcia.

➢ Zatem co zyskujesz z Silentą?

  1. Dostęp do wszystkich spraw w telefonie,
  2. Kalendarz online- zobaczysz kiedy i gdzie planowane są pogrzeby,
  3. Komunikację między biurem a pracownikiem w terenie,
  4. Kontrolę nad powierzonymi zadaniami,
  5. Generowanie dokumentacji pogrzebowej - system niweluje pomyłki
  6. Przewagę nad konkurencją.

SILENTA- Digitalizacja branży funeralnej rozpoczyna się dziś!

Więcej szczegółów znajdziecie na https://silenta.pl/

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska, na którym będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami aplikacji, która pomaga w zarządzaniu zakładem pogrzebowym.

Prelekcja odbędzie się 3 czerwca o godzinie 14:00, Hala G, Sala G1

Polecane aktualności
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.
04 czerwca 2022
Wszyscy jesteśmy młodzi, zdrowi i nie musimy myśleć o śmierci, a zwłaszcza o własnym pogrzebie. A może jednak powinniśmy? Odpowiedź na to pytanie gwarantowało spotkanie z Małgorzatą Węglarz, autorką książki "Wszystko co powinieneś wiedzieć zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej".
04 czerwca 2022
Agnieszka Beczek, na co dzień pracuje w warszawskim zakładzie pogrzebowym, na Instagramie znana jest jednak jako Pani z domu pogrzebowego. Jej konto każdego dnia odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, szukając dobrej rady i wsparcia, ale przede wszystkim dawki informacji z branży pogrzebowej.
04 czerwca 2022
Bardzo duże zainteresowanie zgromadziło szkolenie „Zimne zwłoki przemienione w czyste piękno na wieki”, które prowadził Jacek Szymański z Działu Szkoleń Funeralnych Pathomed podczas targów NECROEXPO w Kielcach. Celem działań takich  jak wykonywanie makijażu jest pozytywy widok zmarłej osoby w czasie ostatniego pożegnania.
04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.
03 czerwca 2022
Pod takim tytułem odbyło się kolejne spotkanie i prezentacja, którego autorem był dyrektor Instytutu Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Dariusz Dutkiewicz.
03 czerwca 2022
Wizerunek dużych podziałów ciąży na branży pogrzebowej w całym kraju. Mówiono o tym, podczas prelekcji pod hasłem Quo Vadis branżo funeralna – nowe wyzwania „Razem czy Osobno”, jaka została przeprowadzona podczas targów NECROEXPO w Kielcach.