Prelegenci-Necro-1200x627px-Linkedin-Jakubowski.jpg

Przybliżą kwestię digitalizacji branży funeralnej

19 maja 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.

Mówcą będzie Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej. 

Odpowiedzią jest Silenta - czyli aplikacja do zarządzania zakładem pogrzebowym, która przede wszystkim dzięki zaawansowanej technologii, pozwala oszczędzić czas poświęcany na nieproduktywne czynności. Pamiętajmy, że są to czynności, których nie możemy wyeliminować z naszej pracy. Silenta je automatyzuje, a dzięki zaawansowanym algorytmom zapobiega pomyłkom, które mogłyby się wydarzyć wskutek czynności wykonywanych przez człowieka.

Aby zarządzanie firmą było jeszcze prostsze, Pan Robert Jakubowski wyposażył platformę w narzędzia wspierające takie jak:

  • Aplikacja mobilna - Która została stworzona po to aby właściciel firmy miał stały

dostęp do informacji o dowolnej porze i z każdego miejsca na ziemi. Co ważne,

System jest również dedykowany dla pracowników terenowych po to, aby posiadali

oni dostęp do szczegółów zleconych im prac oraz organizowanych przez nich

pogrzebów.

  • Skaner dowodów osobistych- Dzięki skanerowi dowodów osobistych wprowadzanie

danych osoby zmarłej czy zleceniodawcy do systemu trwa kilka sekund. Dodatkowo

Silenta poprzez rozbudowane algorytmy weryfikuje poprawność tych danych, co

niweluje błędy.

  • ID-BOX- Autorskie urządzenie zaprojektowane od podstaw na potrzeby aplikacji.

Stworzone po to, aby jeszcze sprawniej zarządzać prosektorium. Specjalna drukarka

umożliwia wydrukowanie opasek identyfikacyjnych dla zmarłego za pomocą jednego

kliknięcia.

➢ Zatem co zyskujesz z Silentą?

  1. Dostęp do wszystkich spraw w telefonie,
  2. Kalendarz online- zobaczysz kiedy i gdzie planowane są pogrzeby,
  3. Komunikację między biurem a pracownikiem w terenie,
  4. Kontrolę nad powierzonymi zadaniami,
  5. Generowanie dokumentacji pogrzebowej - system niweluje pomyłki
  6. Przewagę nad konkurencją.

SILENTA- Digitalizacja branży funeralnej rozpoczyna się dziś!

Więcej szczegółów znajdziecie na https://silenta.pl/

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska, na którym będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami aplikacji, która pomaga w zarządzaniu zakładem pogrzebowym.

Prelekcja odbędzie się 3 czerwca o godzinie 14:00, Hala G, Sala G1

Polecane aktualności
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.