099A0209.JPG

Najnowsze trendy w modzie pogrzebowej tylko na targach NECROEXPO

04 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy także może być modny - przekonuje firma Carmen, specjalizująca się w strojach dla pracowników firm funeralnych. Podczas Targów NECROEXPO w Targach Kielce przedstawili najnowszą kolekcję 2022 oraz pokazali jak kształtują się obecne trendy w branży.

Propozycji na sezon jesień-zima w modzie pogrzebowej prezentują się następująco.

Jesienno-zimowy hit to kurtkę z podwójnym kołnierzem wykonaną z czarnego ortalionu impregnowanego, odpornego na zużycie. Dzięki zamocowanemu kołnierzowi kurtka chroni przed zimnem w chłodniejsze dni. Ściągacze wewnętrzne w rękawach zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem i wilgocią. Gdy mróz już trochę odpuści kurtka flauszowa z kołnierzem. Niezwykle elegancką propozycję na ceremonię pogrzebu. Tkanina flauszowa powinna być gęsto pleciona, dzięki czemu jest ciepła, ale jednocześnie zapewnia odpowiedni komfort noszenia. Pamiętajmy, że każdy ubiór może ozdobić haft z logo firmy.

Na sezon wiosna-lato garnitur trzyczęściowy o klasycznym kroju, nigdy niewychodzącym z mody. W dyskretny, nierzucający się sposób podkreśli elegancję i klasę pracowników. W jego skład wchodzą: marynarka, kamizelka i spodnie - komplet w kolorze grafitowym ze srebrnymi lamówkami. Ponadto przód marynarki lub kamizelki może zostać ozdobiony haftem z logo firmy. Bo pamiętajmy, że w gorące dni możemy ubrać lżejszą wersję - czyli samą kamizelkę.

Oczywiście pamiętajmy, że żaden garnitur nie będzie prezentował się elegancko bez gustownej koszuli oraz dodatków. Różne rodzaje kołnierzyki czy też kieszonki to tylko kilka unowocześnień. Aktualna moda zawiera nie tylko zróżnicowane fasony koszul, ale także kolory. Obok klasycznej bieli, czerni czy szarości, dobrze prezentują się koszule w kolorach: wrzosowym i niebieskim.

Zapraszamy serdecznie na stoisko targowe firmy Carmen, nr G-60.

 

Polecane aktualności
24 kwietnia 2023
BHP na cmentarzu oraz odpowiedzialność zarządców cmentarzy za wypadki na nich - to tematy, które zostały poruszone podczas szkolenia dla zarządców cmentarzy z województwa świętokrzyskiego.
30 marca 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na kolejne Częstochowskie Konsultacje Funeralne.
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.