IMG-20210821-094154-resized-20210909-125558758.jpg

Jedna z największych grup dealerskich w kraju na NECROEXPO

01 czerwca 2022
Firma Auto Idea, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz i jedna z największych grup dealerskich wystawi pojazdy pogrzebowe marki Mercedes-Benz na targach NECROEXPO 2022.

Firma Auto Idea, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, powstała w kwietniu 1999r. w Białymstoku. W 2004 r. rozwinęli działalność o punkt dealerski w Olsztynie. W grudniu 2011 założyciele zdecydowali się na otwarcie salonu i serwisu w podwarszawskich Łomiankach. Jest to jedyny obiekt Mercedes-Benz w tej części stolicy. Pracownicy firmy posiadają długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i zapewniają najwyższy standard obsługi.

Plany rozwojowe firmy zakładają podnoszenie jakości świadczonych usług oraz najwyższy stopień zadowolenia naszych klientów. Na dzień dzisiejszy Auto Idea jest największą grupą dealerską w Polsce centralnej i północno-wschodniej.

Polecane aktualności
12 stycznia 2023
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w sprawie podniesienia zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jak argumentuje stowarzyszenie, podniesienie zasiłku pomoże szczególnie tym, dla których zorganizowanie godnego pochówku przekracza ich możliwości finansowe.
07 grudnia 2022
Dostępny jest zimowy numer magazynu branży funeralnej Thanos. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z managerem targów NECROEXPO, Marcinem Musiałem.
21 listopada 2022
220 uczestników i obecność Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów Pana Wojciecha Labudy. Sobotnia konferencja o ustawie pogrzebowej 2023 przykuła uwagę branży pogrzebowej. Patronem medialnym tego wydarzenia były Targi Kielce, organizujące targi funeralne NECROEXPO.
18 listopada 2022
Ustawa pogrzebowa 2023 będzie tematem konferencji branży pogrzebowej, która odbędzie się w Warszawie 19 listopada w Airport Hotel Okęcie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Targi Kielce jako organizator targów pogrzebowych NECROEXPO są partnerem medialnym spotkania.
18 listopada 2022
27 i 28 maja 2023 roku w Targach Kielce odbędzie się Pierwsze ogólnopolskie forum branży funeralnej.
17 sierpnia 2022
Przedstawiciele targów funeralnych NECROEXPO gościli podczas ostatnich targów pogrzebowych Tanexpo w Bolonii. Podczas trzech dni stoisko NECROEXPO odwiedzane było przez zainteresowanych z całej Europy.
05 czerwca 2022
Wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty i fantastyczni ludzie - tak w krótkich słowach można opisać tegoroczne targi pogrzebowe NECROEXPO w Targach Kielce. Kulminacją tegorocznej edycji była gala, podczas której rozdane zostały nagrody za najlepszy produkt i stoisko. Przekazane zostały także podkowy Targów Kielce dla firm obchodzących w tym roku jubileusz swojej działalności.
04 czerwca 2022
Wizję cmentarzy wpisanych w krajobraz i realizujących politykę zrównoważonego rozwoju roztoczyła doktor inżynier Anna Długozima z Instytutu Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas prelekcji na targach NECROEXPO w Kielcach.