FUTURE PRIVATE LABELS EXPO (15-16.11.2023)

Targi Marek Własnych

Do wydarzenia pozostało...

Targi Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS EXPO w Targach Kielce!

future-private-labels

 

FUTURE PRIVATE LABELS EXPO to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone w 100% markom własnym.

Podczas tych targów spotykają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski z zagranicy. Dla producentów targi to doskonała okazja, żeby zdobyć nowych klientów, a dla sieci okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami względem ich markowych produktów.

Do udziału w targach zapraszamy zarówno międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze firmy specjalizujące się w produkcji marek własnych dla konkretnych sieci handlowych lub firmy, które dopiero próbują wejść do sieci. Na targach FUTURE PRIVATE LABEL EXPO prezentowane będą produkty z różnych kategorii, głównie spożywcze, kosmetyczne, chemii gospodarczej oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Zobacz profil wystawcy >>   Zobacz profil zwiedzającego >>

Skorzystaj na rosnącej popularności private labels i rozwiń swój biznes

future-private-labels Inflacja wpływa na zmiany zwyczajów zakupowych Polaków. Obecny udział 19 % marek własnych w sektorze dóbr szybko zbywalnych oznacza, że jedna złotówka na pięć jest wydawana na produkty marek własnych! Według badania NielsenIQ sprzedaż marek własnych w Polsce rosła w poprzednim roku wyraźnie szybciej (o 10,7%), niż produktów markowych (7,8%). Jak podaje agencja, wartość rynku marek własnych w Polsce w okresie od lipca 2021 r. do czerwca 2022 r. wyniosła 39,95 mld zł. Rok wcześniej, w analogicznym okresie było to 36,09 mld zł.

Sukces marek własnych wynika również z ich pozytywnego postrzegania. Nie tylko przez pryzmat ceny, ale również jakości. Z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą GFK wynika, że kupowanie produktów linii własnej postrzegane jest jako przejaw sprytu konsumenckiego. Dzieje się tak bez względu na miejsce zamieszkania i zarobki. Wśród respondentów marki własne są traktowane na równi z producenckimi.

To wszystko świadczy o tym, że rozwój biznesu w kierunku marek własnych jest dużą szansą dla producentów!

 

future-private-labels

Merytorycznie o przyszłości branży i możliwościach wejścia na rynek marek własnych

Targi oferują również program szkoleń, prezentacji i dyskusji na temat aktualnych trendów, wyzwań i możliwości wejścia na rynek marek własnych. Do współpracy przy tworzeniu programy zapraszamy wyłącznie praktyków z Polski i Europy: przedstawicieli sieci handlowych i ich dostawców, doradców z branży i agencje badawcze.

Tematy wystąpień skupiać się będą wokół 4 obszarów, w ramach których kształtuje się przyszłość branży FMCG: innowacje produktowe, technologia, transformacja retailu oraz społeczeństwo i zrównoważony rozwój.

 

BONUS: Kongres Ekspansywnych Eksporterów

future-private-labels Merytoryczne prezentacje, wyspecjalizowane prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami i przedsiębiorcami działającymi na rynkach zagranicznych to zasadnicze elementy towarzyszącego targom Future Private Labels Kongresu Ekspansywnych Eksporterów.

Wydarzenie jest dedykowane eksporterom, którzy działają za granicą i poszukują nowych rynków. Kongres będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych ale przede wszystkim wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych.

 

Program Hosted Buyers gwarancją spotkań z przedstawicielami sieci z zagranicy

Podczas wydarzenia uruchomiony zostanie program Hosted Buyers, którego celem jest umożliwienie kontaktów handlowych pomiędzy wystawiającymi się na targach polskimi producentami i kupcami z zagranicy.

Future Private Labels Expo już w listopadzie w Targach Kielce. Zapraszamy!

Targi dają więcej >> Ulga podatkowa za udział w targach >>

Współorganizator
Instytucje wspierające
Patronat Medialny

Uczestnicy poprzednich edycji

Aktualności
19 maja 2023
II edycja Kongresu Ekspansywnych Eksporterów odbędzie się w Targach Kielce. Wydarzenie towarzyszyć będzie jesiennym targom Future Private Labels.
27 kwietnia 2023
Targi Kielce podjęły współpracę z Polską Izbą Handlu, która została partnerem Targów Producentów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 listopada 2023.
12 kwietnia 2023
Organizatorzy targów marek własnych Future Private Labels spotkali się z potentatem eksportu spożywczego, firmą Ewa-Bis. Celem spotkania było ustalenie wspólnej strategii działania dla nadchodzących targów.

Uczestnicy o targach

Uczestnicy o targach

Bogdan Ryś Marina Spices, Wieliczka

„W Kielcach, podczas targów marek własnych, pojawiliśmy się po raz drugi. Tegoroczna edycja była dla nas bardzo udana, nawiązaliśmy kilka ciekawych kontaktów. Sądzę, że zaowocują współpracą”.

Michał Przyłucki Galicia-Trade, Horodok

“Nasze odczucia są bardzo pozytywne. Spotkaliśmy wiele ciekawych osób, zarówno na konferencji, jak i w rozmowach kuluarowych, na stoisku. Myślę, że przełoży się to na naszą dalszą działalność na terenie Polski i nie tylko”.

Joao Ramos, Jeronimo Martins Polska

“W konferencji i wydarzeniu takim jak Future Private Labels chodzi o coś więcej niż promocję produktu. Cenne jest skupienie się na kierunku, w jakim zmierza rynek private labels w ocenie całościowej – dotyczy to zarówno sprzedawców, jak i firm oferujących produkty pod marki własne”.

15-16.11.2023
    15-16.11.2023