Aktualności
Producent napojów Alconor Company wystawcą Targów Marek Własnych w październiku 2025
Alconor rozpoczął działalność w 1999 roku, wykorzystując naturalne źródła wody w Carei, a w 2014 uruchomił nowoczesny zakład w Voluntari koło Bukaresztu. Firma posiada dziś zautomatyzowane linie produkcyjne, pięć centrów dystrybucyjnych i flotę umożliwiającą obsługę niemal całego terytorium Rumunii.
Oferta Alconor obejmuje szeroką gamę napojów gazowanych i niegazowanych, wód, soków, napojów energetycznych i sportowych, dostępnych w różnych pojemnościach – od butelek 0,33 l po 6 l. Firma specjalizuje się także w produkcji marek własnych, elastycznie dostosowując receptury i opakowania do potrzeb partnerów. Produkcja realizowana jest zgodnie z systemami jakości HACCP i ISO 22000, potwierdzonymi certyfikatami TÜV Rheinland.
W ostatnich latach Alconor rozwija również segment karmy dla zwierząt, uruchamiając linie do produkcji suchej i mokrej karmy w Carei i pod Bukaresztem.
Podczas Targów Marek Własnych w Kielcach, Alconor zaprezentuje pełną ofertę i potencjał produkcyjny. Eksperci z przedsiębiorstwa będą poszukiwali nowych partnerów biznesowych w sektorze private label. Rosnąca liczba wystawców oraz międzynarodowy charakter wydarzenia sprawiają, że tegoroczna edycja będzie istotnym impulsem dla rozwoju marek własnych i producenckich na rynkach europejskich.
Targi Marek Własnych odbędą się 22 i 23 października 2025 w Targach Kielce.
Kolejne przedsiębiorstwa wciąż mogą dołączać do grona wystawców - rejestracja na stronie targikielce.pl/future-private-labels
Bezpłatna rejestracja dla kupców i branżowych zwiedzających na targikielce.pl/future-private-labels.