Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

NOWA INFRASTRUKTURA (12-14.05.2021)

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Szanowni Państwo,

Z uwagi na dynamiczny wzrost liczby zachorowań w związku z trzecią falą COVID-19 i wciąż obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, Targi Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA nie odbędą się w zaplanowanym terminie tj. 12-14 maja 2021 roku.

Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że nowy termin naszego branżowego przedsięwzięcia zostanie podany w momencie, w którym będzie to tylko możliwe. Jako organizatorzy wydarzeń o międzynarodowym charakterze, na bieżąco śledzimy sytuację epidemiologiczną zarówno w Polsce, jak i na świecie oraz wprowadzane restrykcje.

Mamy jednak ogromną nadzieję, że zarówno realizowane szczepienia, jak i społeczna odpowiedzialność umożliwią nam jeszcze tegoroczne spotkanie - w nowym terminie.

 


 

targi budownictwa drogowego autostrada - polska Zbudujmy naszą przyszłość jeszcze dziś!

Dynamiczny rozwój sektora infrastruktury oraz realizacja nowych inwestycji związane są z wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wdrażaniem innowacji. Zmiany zachodzące w branży wymagają także dostosowania formuły dotychczasowych Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego do zmieniającej się rzeczywistości.

Nowa rzeczywistość, Nowa Formuła, Nowa Infrastruktura

Odpowiadając na oczekiwania całego sektora, organizatorzy stworzyli propozycję wydarzenia w nowej odsłonie, ze wzbogaconym zakresem branżowym i merytorycznym. Okazją do poszerzenia technologicznych horyzontów będą Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura, które przyciągną do Targów Kielce przedstawicieli z obszaru infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego.

autostrada-polska Targi Nowa Infrastruktura wraz z towarzyszącymi wystawami ma stanowić kompleksowe, merytoryczne spotkanie branży. Wśród zagadnień dot. Infrastruktury drogowej i kolejowej poruszanych podczas wydarzenia pojawią się m.in. kwestie związane z technologiami, materiałami i komponentami budowlanymi, projektowaniem infrastrukturalnym oraz architektonicznym, budową i utrzymaniem infrastruktury oraz parkingami. Nie zabraknie również informacji dot. zasad bezpieczeństwa oraz zarządzania ruchem. Budownictwo Specjalistyczne i Maszyny Budowlane to kolejne punkty w programie Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Oprócz ciężkich, lekkich i niskoemisyjnych maszyn i urządzeń budowlanych, zaprezentowane zostaną również nowoczesne rozwiązania i sprzęt wykorzystywany w budownictwie infrastrukturalnym. Wśród specjalistycznych zagadnień omówione zostaną kwestie dot. budownictwa geotechnicznego, hydrotechnicznego i energetycznego, a także wszelkich prac, technik i systemów stosowanych w tych obszarach. Ostatnim z zakresów tematycznym Nowej Infrastruktury będzie Transport oraz zagadnienia poświęcone specjalistycznym, niskoemisyjnym pojazdom, samochodom ciężarowym i dostawczym oraz kwestiom leasingu i wypożyczania maszyn oraz urządzeń budowlanych.

Merytorycznie o branży ze specjalistami

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura to okazja do wymiany doświadczeń i odbycia wielu merytorycznych rozmów oraz spotkań ze specjalistami z branży, przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych i zarządcami infrastruktury. Podczas wydarzenia będzie można także poznać innowacyjne produkty, zobaczyć prezentację nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz wziąć udział w branżowych konferencjach.

Zapraszamy do Targów Kielce na święto budownictwa drogowego i infrastruktury w nowej formule, czyli na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura.

Aktualności
24 marca 2021
Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza wspierają Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku.
16 marca 2021
W 2021 roku blisko 20 mld zł zaplanowano na budowę szybkich dróg, a prawie 390 km dróg ekspresowych i autostrad ma zostać włączonych do ruchu.
15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.
12-14.05.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
12-14.05.2021