tk21-portal-aktulanosci-564x376px.png

Dodatkowe możliwości dla Wystawców targów Nowa Infrastruktura

06 grudnia 2021
Wystawcy targów Nowa Infrastruktura mogą skorzystać z nowego narzędzia Targów Kielce – Portalu Wystawcy, dzięki któremu rejestracja na targi jest jeszcze prostsza! Zbudowanie firmowego portfolio oraz kontakt z organizatorami targów czy innymi firmami, to tylko część z funkcjonalności nowego rozwiązania.

Portal Wystawcy, to nowe, intuicyjne i nowoczesne narzędzie, dzięki któremu potencjalni Wystawcy mogą nie tylko zgłosić swój udział w targach i zrealizować online wszelkie związane z tym formalności, ale także zarezerwować powierzchnię oraz pozostałe niezbędne usługi. System umożliwia także stały kontakt z organizatorami targów, ze zwiedzającymi i klientami oraz z innymi Wystawcami. Budując swój profil firmowy na Portalu Wystawcy można wykorzystywać grafiki, linki do mediów społecznościowych oraz filmiki promocyjne.

Oprócz rejestracji na wydarzenia targowe i sposobności do zaprezentowania swojej firmy, Portal daje również możliwość kontaktowania się z innymi firmami oraz umawiania spotkań poprzez funkcję Kalendarz Spotkań.

Zachęcamy do korzystania z Portalu Klienta i Formularza Interaktywnego!

Więcej o Portalu Wystawcy

(MCh)

 

Polecane aktualności
18 października 2021
W tym roku wyjątkowy jubileusz świętuje Polska Izba Konstrukcji Stalowych – wieloletni partner Targów Kielce przy organizacji dotychczasowych targów budownictwa drogowego i infrastruktury - Autostrada Polska.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
24 marca 2021
Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza wspierają Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku.
16 marca 2021
W 2021 roku blisko 20 mld zł zaplanowano na budowę szybkich dróg, a prawie 390 km dróg ekspresowych i autostrad ma zostać włączonych do ruchu.
15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.