1Z6P5086.jpg

Nagrody i wyróżnienia targów Nowa Infrastruktura rozdane

11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.

Wyróżnienie za pręty i siatki zbrojeniowe z kompozytów TROKOTEX trafiło do firmy Trokotex Polymer Group sp. z o.o. z Torunia. To innowacyjny produkt stosowany w branży budowlanej jako doskonała alternatywa tradycyjnych zbrojeń stalowych. Pręty z włókna szklanego TROKOTEX cechuje przede wszystkim większa wytrzymałość oraz niższa cena w porównaniu do standardowych prętów metalowych.

Medal za asfalt WMA przyznano firmie Lotos Asfalt sp. z o.o. z Gdańska. To nowatorski produkt na polskim rynku budownictwa drogowego. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań, szereg przeprowadzonych badań i zaangażowanie pracowników zaowocowały opracowaniem produktu o szczególnych parametrach i unikatowych właściwościach, wyznaczając tym samym nową jakość w produkcji i stosowaniu asfaltów.

1Z6P5072.jpg [448.23 KB] 1Z6P5063.jpg [569.65 KB]

Obok nich Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń wręczył wyróżnienia i nagrody TOP DESIGN.

WYRÓŻNIENIA TOP DESIGN za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska otrzymały firmy:

  • E-Mak
  • Energreen
  • Horpol

1Z6P5131.jpg [886.14 KB] 1Z6P5175.jpg [818.13 KB]

NAGRODY TOP DESIGN za elegancję i kompleksowy styl wystąpienia targowego trafiły do firm:

  • Lausitz Energie Bergbau AG
  • LOTOS Asfalt Sp. z o.o.
  • ORLEN Asfalt sp. z o.o.

Na zakończenie gali wręczenia nagród uhonorowano firmę KH Kipper, świętującą jubileusz 25-lecia działalności. Podziękowanie i nagrodę odebrali Andrzej Kamionka - Prezes Zarządu i Konstanty Kamionka - właściciel i założyciel firmy KH Kipper.

1Z6P5236.jpg [1.21 MB] 1Z6P5206.jpg [1.10 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
Firma Advanced Robotic Engineering tworzy innowacyjne roboty, wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie automatyki, hydrauliki i mechaniki. ARE 1.0 to pierwszy zdalnie sterowany robot wyburzeniowy, który porusza się bez zewnętrznego zasilania.