zabudowy-KH-KIPPER.jpg

Najnowsze rozwiązania od firmy KH-KIPPER na targach Nowa Infrastruktura

11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.

Systemy wymienne produkowane przez firmę KH KIPPER to systemy głównie w zabudowach typowo budowlanych. Najczęstszym klientem, który wykorzystuje taką zabudowę są to głównie wytwórnie betonu. Z jednej strony na jednym podwoziu, na jednym nośniku mogą wykorzystać sobie np. zabudowę wywrotkę tylnozsypową i w łatwy sposób, w ciągu około 15 minut kierowca może zmienić tę wywrotkę na betonomieszarkę. Jest to zdecydowanie tańsza inwestycja.

- To bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, super ekonomiczne i pozwalające na pełne wykorzystanie samochodu w zależności od tego na co mamy daną pracę. – podkreśla Mariusz Zasioniewicz, Kierownik sprzedaży KH-KIPPER

IVECO T-WAY to nowe podwozie, premiera firmy IVECO. To jest nowy samochód, który swoją premierę miał we wrześniu ubiegłego roku, ale ze względu na pandemię jest ciągle prezentowany jako premierowe podwozie.

- Na naszym stoisku mamy dostępne podwozie czteroosiowe. To samochód o napędzie 8x4 z dedykowaną dla niego zabudową trójstronną,  z burtą lewą otwieraną hydraulicznie zabudowa typu W3H. – dodaje Mariusz Zasioniewicz

W ofercie KH-KIPPER znajdują się również pojazdy wykorzystywane w kopalnictwie. Wśród nich jest podwozie SCANIA – to jest zabudowa typowa kopalniania W1MV – zabudowa tylnozsypowa, bardzo ciężka, bardzo wytrzymała, wykorzystywana wyłącznie w kopalni, do ciężkich warunków pracy. Dla porównania, zwykła zabudowa tylkozsypowa waży około 4400kg, a zabudowa kopalniana waży około 9 ton.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
Firma Advanced Robotic Engineering tworzy innowacyjne roboty, wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie automatyki, hydrauliki i mechaniki. ARE 1.0 to pierwszy zdalnie sterowany robot wyburzeniowy, który porusza się bez zewnętrznego zasilania.