ICESTORM-500-SAMASZ.jpg
Nowości od Samasz na targach Nowa Infrastruktura.

Najnowsze modele maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej od firmy Samasz

10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.

Maszyny oferowane przez firmę Samasz to przede wszystkim maszyny do utrzymania infrastruktury drogowej, maszyny przeznaczone do zimowego utrzymania dróg, posypywarki, pługi, szeroka gama posypywarek, posypywarki samochodowe o pojemnościach od 2 do 9 m3 wykonane w 100% ze stali nierdzewnej, pługi samochodowe, ciągnikowe o różnych szerokościach i konfiguracjach odkładnic, z wszelkimi możliwymi listwami zgarniającymi.

- Na targach Nowa Infrastruktura prezentujemy najnowszy model posypywarki IceSTORM 500 w pełni elektrycznej, która nie potrzebuje żadnego źródła zasilania. Jest ona podpinana pod akumulator pojazdu i to jest wszystko co jest potrzebne do napędzenia maszyny. Maszyna działa po wpięciu do instalacji pojazdu. – wyjaśnia Marcin Domżalski, Menadżer ds. Rozwoju i sprzedaży maszyn komunalnych w firmie Samasz

Nowością jest również wysięgnik czołowy myjący. To jest maszyna, która współpracuje z każdym pojazdem wyposażonym w płytę czołową DIN, czyli płytę na którą mocuje się również pług odśnieżny. To alternatywa również dla pojazdów, które są przeznaczone dla zimowego utrzymania dróg. W tym momencie może być wykorzystywana również w sezonie letnim.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Advanced Robotic Engineering tworzy innowacyjne roboty, wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie automatyki, hydrauliki i mechaniki. ARE 1.0 to pierwszy zdalnie sterowany robot wyburzeniowy, który porusza się bez zewnętrznego zasilania.