NewInfrastructure-1200x1200-042022-2.jpg
Firma TVH Wystawcą targów Nowa Infrastruktura

Firma TVH na targach Nowa Infrastruktura

04 maja 2022
Akcesoria do transportu materiałów, pojazdów przemysłowych oraz sprzętu budowlanego i rolniczego – to tylko część szerokiej oferty firmy TVH – tegorocznego Wystawcy Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego.

Firma TVH z siedzibą w Belgii już od 1969 roku specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych do pojazdów budowlanych w Polsce i na świecie. Ponad 930 000 pozycji magazynowych i 44 000 000 popularnych numerów katalogowych, 81 oddziałów na wszystkich kontynentach oraz kadra wykwalifikowana technicznie i obsługa klienta mówiącą w 42 językach – to elementy świadczące o niekwestionowanym doświadczeniu firmy TVH.

W tym roku z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura już od 10 do 11 maja 2022 roku w Targach Kielce. Zapraszamy na stoisko E-35.

Wstęp na targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/nowa-infrastruktura/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.