visbud3.jpg
Visbud-Projekt Wystawcą targów Nowa Infrastruktura.

Nowa jakość w budownictwie od Visbud-Projekt

26 kwietnia 2022
Priorytetem działalności Visbud-Projekt są jakość i nowoczesność. Firma dostarcza niezawodne technologie i materiały, a w jej ofercie są produkty najwyższej jakości światowych producentów. Visbud-Projekt jest Wystawcą tegorocznych targów Nowa Infrastruktura.

Podstawę działalności Visbud-Projekt stanowi współpraca z międzynarodowymi producentami materiałów budowlanych.  Do oferty przedsiębiorstwa systematycznie wprowadzane są produkty odpowiadające najwyższym standardom i normom europejskim. Wśród dystrybuowanych przez firmę Visbud-Projekt materiałów, są produkty polskiej marki MONOLITH, jak również materiały amerykańskiej marki FORTA Corporation będącej od ponad 40 lat światowym liderem w produkcji kopolimerowego strukturalnego zbrojenia rozproszonego do posadzek przemysłowych. Firma Visbud-Projekt jest popularyzatorem niezawodnych produktów do wzmacniania i renowacji konstrukcji sygnowanych włoską marką RUREGOLD Srl.

Z ofertą Visbud-Projekt będzie można zapoznać się od 10 do 11 maja 2022 roku w Targach Kielce podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura. Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/nowa-infrastruktura/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.